Poruszająca rozmowa

Prawda o młodszej siostrze Andrzeja Dudy! Ojciec prezydenta wszystko powiedział

2023-01-28 7:05

Andrzej Duda ma dwie siostry: Annę i Dominikę. Pierwsza jest o osiem lat młodsza od 51-letniego prezydenta RP, druga natomiast ma dopiero 35 lat. Wiadomo, że Dominika została adoptowana przez rodziców Andrzeja Dudy, gdy ten miał już 16 lat. W programie "Politycy od kuchni" przed trzema laty dziennikarze "Super Expressu" odwiedzili Jana Dudę w jego mieszkaniu. Tam podczas osobistej rozmowy ojciec prezydenta wyjawił prawdę o adopcji Dominiki i o wychowaniu dzieci. W naszej galerii prezentujemy, jak mieszkają rodzice Andrzeja Dudy.

Ojciec Andrzeja Dudy o adopcji córki, siostry prezydenta RP

Andrzej Duda jest bardzo związany ze swoimi siostrami. Rzadko się o nich mówi, szczególnie o tej młodszej. Dominika Duda stroni od mediów i nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że rodzice Andrzeja Dudy ją adoptowali. - Adopcja jest trudną decyzją. To nie jest tak, ze dziecko jest zabawką - podkreślił Jan Duda w programie "Politycy od kuchni". - Żeby podjąć taką decyzję, trzeba mieć predyspozycje. Nie każdego stać na to i to nie jest jego wina, że nie jest w stanie przyjąć dziecka z biologicznie innych rodziców, tak jak swojego - ocenił. - My z własnego doświadczenia wiemy, że to jest trudna decyzja, ale decyzja, która - według nas - daje człowiekowi poczucie spełnienia - zaznaczył Jan Duda. 

Wychowanie Andrzeja Dudy. Jakim ojcem był Jan Duda?

Podczas rozmowy z dziennikarzami "Super Expressu" ojciec prezydenta RP pokazał swoje skromne mieszkanie i zdradził, jak wychowywał swoje dzieci. Okazuje się, że najwięcej czasu spędzał z synem. - Z córkami już mniej, bo miałem więcej zajęć - tłumaczył Jan Duda. - Cały czas byłem z dzieckiem. Wtedy, gdy żona się nie zajmowała Andrzejem, to ja się zajmowałem - wyjawił. Zdaniem ojca Andrzeja Dudy pozytywnie na wychowanie jego syna wpłynęły "harcerstwo i ministrantura". Co ciekawe, Jan Duda stwierdził, że wychowywanie dziecka to była jego "pasja"  - Nie miałem innego hobby, niż bycie razem z dziećmi - podkreślił Jan Duda.

Sonda
Czy Andrzej Duda jest dobrym prezydentem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany