TYLKO U NAS

Prezenty ślubne Semeniuk i Patkowskiego. Wiemy, czym goście obdarowali młodą parę. Jeden prezent jest szczególny

2022-11-30 5:17

Ślub wiceminister rozwoju i technologii Olgi Semeniuk z wiceministrem finansów Piotrem Patkowskim był wielkim wydarzeniem w świecie mediów i polityki. Niemal każdy chciał zobaczyć, jak wyglądały ślub i wesele zakochanych z rządu. "Super Express" dowiedział się zaś, jakimi prezentami została obdarowana młoda para.

Ślub Olga Semeniuk i Piotr Patkowski. Powiedzieli sobie "tak"!

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski w sobotę 26 listopada powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Pobrali się w jednym z warszawskich kościołów. Nie obyło się jednak bez zaskoczeń, bo panna młoda... spóźniła się pół godziny na mszę! Pan młody czekał jednak cierpliwie na swoją wybrankę. Ta gdy pojawiła się w kościele św. Wojciecha olśniła i wszyscy patrzyli tylko na nią. Semeniuk zachwyciła swoją suknią ślubną, oryginalną i doskonale podkreślającą jej urodę. Warto zwrócić uwagę na to, że ukochana Patkowskiego nie miała welonu, tylko opaskę z ozdobną, delikatną kokardą. Po ślubie para młoda wybrała się na wesele do hotelu w samym sercu Warszawy. Na salę balową Patkowski i Semeniuk zajechali nie byle czym, a luksusowym i bardzo stylowym samochodem: Rolls-Roycem Silver Shadow - tu zobaczysz to auto KLIKNIJ. Na miejscu czekali na nich rozpromienieni goście. A co państwo młodzi dostali od zaproszonych krewnych, znajomych i przyjaciół?

Prezenty ślubne Patkowskiego i Semeniuk. Ministrowie dostali wyjątkowy podarunek od przyjaciół

"Super Express" dowiedział się, co było wśród ślubnych prezentów na weselu Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego. Jak się okazuje goście stanęli na wysokości zadania i wybrali dla nowożeńców pasujące do nich podarunki: - Było bardzo dużo prezentów tematycznych, związanych z tym, co lubimy. Patkowski zdradził też, że jeden z prezentów ślubnych jest szczególny: - Dostaliśmy sporo książek, ale tęż obrazy z naszymi podobiznami od naszych przyjaciół - ujawnił nowożeniec.

NIŻEJ ZOBACZYCIE ZDJĘCIA Z WESELA PATKOWSKIEGO I SEMENIUK: 

Semeniuk spóźniła się na własny ślub
Sonda
Patkowski i Semeniuk powinni w podróż poślubną wybrać się:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany