Olga Semeniuk

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Olga Semeniuk

TYLKO U NAS

Suknia ślubna Olgi Semeniuk. Znany projektant nie gryzł się w język, gdy zobaczył kreację

2022-11-28 15:39

Olga Semeniuk, czyli wiceminister technologii i rozwoju, w minioną sobotę 26 listopada) poślubiła swego ukochanego Piotra Patkowskiego, wiceministra finansów. Panna młoda postawiła na klasykę i wybrała białą suknię ślubną. Czy dobrze ją dobrała? O komentarz poprosiliśmy eksperta, czyli znanego projektanta Daniela Jacoba Dalego.

Suknia ślubna Olgi Semeniuk. Panna młoda zaskoczyła krojem

Wiceminister rozwoju Olga Semeniuk i wiceminister finansów Piotr Patkowski pobrali się w sobotę 26 listopada. Sakramentalne "tak" padło w urokliwym kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Na ślub zakochanej pary przybyła rodzina, przyjaciele i znajomi, którzy wraz z nimi celebrowali ich wielkie święto miłości. Nie zabrakło też znajomych ze świata polityki, na weselu byli m.in. Beata Mazurek, Marzena Machałek, Adam Bielan, Andżelika Możdżanowska i Iwona Arent. Jak to zwykle bywa w czasie ślubów, oczy wszystkich były zwrócone na pannę młodą. Olga Semeniuk prezentowała się zjawiskowo w sukni ślubnej. Panna młoda nie postawiła na tak popularną w ostatnich latach stylizację rustykalną czy typową księżniczkę, ale pojawiła się w oryginalnej kreacji. Miała na sobie suknię z długim trenem, a na jej głowie zabrakło tradycyjnego welonu. Był za to fascynator! Jak tę ślubną stylizację Semeniuk komentują znawcy?

Ekspert od mody wprost o sukni ślubnej Olgi Semeniuk: Wielka kokarda prezentowała się...

"Super Express" zapytał o suknię ślubną wiceminister znawcę mody, czyli projektanta Daniela Jacoba Dalego:  - Olga Semeniuk i Piotr Patkowski postawili w dniu zawarcia małżeństwa na klasykę. I tak oto pani młoda założyła na tą okazję suknię w odcieniu bieli z dość długim tyłem i całkiem oryginalna górą: miała coś w rodzaju bolerka które na pewno dodawało ciepła w chłodny dzień. Ochroną od chłodu był też długi rękaw. Warto zwrócić uwagę na pomysłowość projektu sukni pani Olgi, gdyż takie bolerko zazwyczaj jest z innego materiału bądź futerka, a tu wszystko wpisało się w jedno i panna młoda założyła górę z tego samego materiału, z którego uszyta była suknia. Zresztą, to bolerko z tyłu miło fantastyczny design! Wielka kokarda prezentowała się rewelacyjnie! - przyznał znawca mody. - Całość dopełniła „opaską toczkiem z woalką”, co było moim ulubionym akcentem w jej stylizacji - ocenił projektant. - Najważniejsze, że pani Olga czuła się dobrze w tym projekcie, to był jej dzień więc wielkie brawa i gratulacje. A jak przy tak wystrojonej pannie młodej prezentował się pan młody? - Mąż wiceminister zamienił krawat na muchę i postawił na czarny garnitur oraz białą koszulę. To rozwiązanie bardzo klasyczne i bezpieczne. Wyglądał jak pan młody ze ślubnej pocztówki - komentuje Dali. 

CZYTAJ: Niewiarygodne! To Morawiecki połączył Olgę Semeniuk i Piotra Patkowskiego

NIŻEJ W GALERI ZDJĘĆ ZOBACYZCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WESELA PARY MŁODEJ SEMENIUK I PATKOWSKIEGO

Niestety, znaleźli się i tacy, którzy skrytykowali, a nawet naśmiewali się z kreacji panny młodej. Wśród nich znalazł się prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Być może nie był świadomy, że to nie tornister tylko gigantyczna kokarda: 

Semeniuk spóźniła się na własny ślub

Wiceministrowie rządu PiS nie kryją szczęścia, ale ich szefowi chyba nie jest do śmiechu.

Inflacja spędza sen z powiek premiera i milionów Polaków. Jak mocno jeszcze urośnie? POSŁUCHAJ PROGNOZ!

Listen to "Będzie KOLEJNY SKOK INFLACJI. Takiego napięcia i niepokoju w PiS jeszcze nie było - J.M.Jackowski. SEDNO SPRAWY" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany