Ślub Piotra Patkowskiego i Olgi Semeniuk

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS

HISTORIA MIŁOŚCI WICEMINISTRÓW

Niewiarygodne! To Morawiecki połączył Olgę Semeniuk i Piotra Patkowskiego

2022-11-28 10:27

W minioną sobotę (26 listopada) zakochani wiceministrowie Olga Semeniuk i Piotr Patkowski ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską aż po grób. Mało kto wie, że "ojcem chrzestnym" ich związku jest premier Morawiecki. To właśnie wspólna praca w rządzie połączyła małżonków.

Ślub Patkowskiego i Semeniuk

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w ostatnią sobotę. To jedna z niewielu par, które połączyła polityka. Dlaczego? Ponieważ oboje są wiceministrami, Semeniuk to wiceminister technologii i rozwoju, a Patkowski jest wiceministrem finansów. Śmiało można powiedzieć, że tych dwoje połączyła praca na rzecz kraju w rządzie Mateusza Morawieckiego. Nic dziwnego, że o premierze pamiętano w czasie wesela. Młoda para podziękowała szefowi rządu. Patkowski tak o tym mówił: - Były podziękowania m.in. dla Michała Dworczyka z którym Olga długo pracowała, ale też premiera Mateusza Morawieckiego, bo to w KPRM poznałem się z Olgą –wyjaśnił świeżo upieczony małżonek. Sama Semeniuk w poniedziałek (28.11) zapytana o to, dlaczego właśnie ci dwaj politycy zostali wyróżnieni, odparła: - Pod skrzydłami pana premiera Mateusza Morawieckiego nasz związek się rozwijał, właśnie w kontekście początków naszej pracy w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - przyznała.  

Semeniuk i Patkowski poznali się w pracy. Historia ich miłości zaskakuje!

Faktycznie, zakochana para poznała się w czasie, gdy Olga Semeniuk była bliską współpracowniczką Michała Dworczyka w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Piotr Patkowski natomiast pracował wtedy Centrum Analiz Strategicznych. - Poznałem się z Olgą w KPRM. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny - opowiadał jakiś czas temu „Super Expressowi” Patkowski.  

NIŻEJ ZOBACZYCIE ZDJĘCIA Z WESELA WICEMINISTRÓW! TAK SIĘ BAWILI NA BALOWEJ SALI:

Semeniuk spóźniła się na własny ślub
Nasi Partnerzy polecają