Ślub Piotra Patkowskiego i Olgi Semeniuk

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS (2) Ślub Piotra Patkowskiego i Olgi Semeniuk

ALE CZAD!

Semeniuk i Patkowski przyjechali na wesele stylowym autem. To klasyk! Rolls-Royce Silver Shadow z lat 70.

2022-11-28 11:00

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski są już po ślubie. Wesele zorganizowali w pięknym miejscu, w samym sercu Warszawy. Na imprezę przyjechali eleganckim autem, stylowym Rolls-Roycem Silver Shadow. Takie cacko miał choćby Freedie Mercury.

Semeniuk i Patkowski zajechali na wesele autem takim, jakie miał Freedie Mercury

Samochód, którym Piotr Patkowski i Olga Semeniuk zajechali na uroczystość weselną to perełka. Nowożeńcy wybrali Rolls-Royce Silver Shadow. Jaki to samochód? To limuzyna z lat 70., której wartość ocenia się na mniej więcej od 80 000 zł do 120 000 zł. Posiadaczem auta Rolls-Royce Silver Shadow był choćby legendarny muzyk Freedie Mercury. Tu warto przywołać historię losów auta. Otóż limuzyna muzyka z niezwykła historią poszła niedawno pod młotek. Rolls-Royce Silver Shadow z 1974 roku, którym to jeździł Mercury trafił do słynnego domu aukcyjnego Sotheby's. Londyński oddział sprzedał auto za setki tysięcy funtów, a w osiągnięciu zawrotnej kwoty pomógł z pewnością fakt, że auto należało kiedyś do Freddiego Mercury'ego. Limuzynę na sprzedaż przekazał ukraiński artysta, Andrij Danyłko, znany jako Wierka Serdiuczka. Pieniądze nie trafią jednak do jego kieszeni, a zamiast tego wspomogą budowę szpitala Superhumans Center, który ma powstać w 2023 roku .

Semeniuk spóźniła się na własny ślub

Rolls-Royce Silver Shadow. Takie auto to niezłe cacko!

Co jeszcze wiadomo o tym modelu Rolls-Royce? Samochód występował w wersjach jako: 4-drzwiowy sedan, 2-drzwiowe coupé oraz 2-drzwiowy kabriolet. Limuzyna, którą jechali Patkowski i Semeniuk to auto czterodrzwiowe. Samochód był w kolorze srebrnym. Co ciekawe, taki model limuzyny jest dość często wybierany przez młode pary, ponieważ to klasyk, który dobrze się prezentuje i pokazuje, że państwo młodzi znają się na rzeczy. 

ZDJĘCIA SAMOCHODU, KTÓRYM PATKOWSKI I SEMENIUK PRZYJECHALI NA WESELE NIŻEJ W NASZEJ GALERII:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki