Pikantna tajemnica

Sekretne rozbierane zdjęcia Joanny Muchy sprzed lat! Wyobraźnia pracuje

2023-04-14 17:39

Joanna Mucha słynie nie tylko z bardzo wysokich kompetencji (jest doświadczoną posłanką, byłą minister sportu i turystyki i doktorem nauk ekonomicznych), lecz także z niesamowitej urody. Posłanka Polski 2050 zawsze zwracała uwagę kolegów z Sejmu i zdarzało się, że padała ofiarą chamskich zaczepek z ich strony. Mało kto wie, że Joanna Mucha ma swoje rozbierane zdjęcia. Ci, którzy chcieliby zobaczyć piękną posłankę nago, nie mają jednak na co liczyć. Fotki są bowiem sekretne! Pozostaje tylko wyobraźnia.

Joanna Mucha zaczepiana przez posłów

Joanna Mucha po raz pierwszy weszła do parlamentu w 2007 roku i od razu wzbudziła sensację. Świetnie przygotowana do pracy Sejmie, do tego niezwykle urodziwa... Nic dziwnego, że przykuwała wzrok, szczególnie mężczyzn. Niestety nie każdy poseł potrafił się zachować przy pięknej koleżance. - Zaczepił mnie jeden z posłów, nie z mojej partii, w bardzo bezpośredni sposób, chyba nawet użył słowa "kotku" i zapytał, który mam numer pokoju. Nie wiem, jakim cudem powstrzymałam się, by nie dać mu w twarz - wspominała w rozmowie z "Faktem" Joanna Mucha. Sama posłanka Polski 2050 zdawała sobie sprawę ze swojej urody. W 2009 roku Joanna Mucha padła ofiarą prowokacji. Dziennikarze zadzwonili do niej, podając się za ludzi z czasopisma dla panów. To wtedy posłanka wyjawiła swój sekret. 

Joanna Mucha reaguje na propozycję sesji w magazynie dla mężczyzn

Gdy reporterzy "Faktu" zachwalali wygląd Joanny Muchy, ta zdawała sobie sprawę ze swoich atutów i odparła: "Mam pełną świadomość, jak odbiera mnie płeć przeciwna". Na propozycję odważnej sesji w magazynie dla mężczyzn zareagowała jednak stanowczo, ujawniając przy okazji swoją pikantną tajemnicę. - Mam takie sesje robione tylko dla mnie i to mi wystarczy - podkreśliła. Dziennikarz postanowił drążyć temat i spytał, czy jest szansa za zmianę decyzji. - Umówmy się za rok. Zobaczymy, jak się zmieni atmosfera, OK? - odparła, chyba tylko po to by spławić reportera. Nigdy bowiem nie doczekaliśmy się rozbieranej sesji Joanny Muchy dostępnej dla wszystkich. Pozostają tylko gorące sekretne fotki wyłącznie dla samej posłanki. 

W naszej galerii prezentujemy piękne zdjęcia posłanki Polski 2050 z różnych lat. Zobacz, jak zmieniała się Joanna Mucha

Express Biedrzyckiej - Joanna MUCHA
Nasi Partnerzy polecają