jak dwie krople wody

Sylwia Spurek ma bliźniaczkę?! Siostra europosłanki jest do niej łudząco podobna! Są jak dwie krople wody [ZDJĘCIA]

2023-07-04 12:07

Sylwia Spurek jest znaną europosłanką, która bardzo troszczy się o losy zwierząt i planety. Jest znana z tego, że jest weganką i mocno walczy o prawa zwierząt. Czasem nawet rzuca pomysły, które wywołują kontrowersje i dyskusję, a sprowadzają się do stwierdzeń, że "Spurek zabrania schabowego". Niedawno mąż Sylwii Spurek i jej siostra otworzyli wspólny biznes, restaurację, czym europosłanka pochwaliła się w sieci. Patrząc na wspólne zdjęcie sióstr Spurek można się pomylić, która jest która! One są identyczne.

Sylwia Spurek ma siostrę Annę. Wyglądają jak bliźniaczki, są nie do odróżnienia niczym dwie krople wody

Sylwia Spurek ma siostrę Annę Spurek. Siostry bardzo się wpierają i współpracują. Wystarczy wspomnieć, że w czasie kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku, Anna pomagała siostrze i to rzucając się w wir zadań z pełnym zaangażowaniem: - Moja Ania ❤️ Siostra, która z dnia na dzień zostawiła swoje życie i pracę aby przyjechać i pomóc mi w kampanii wyborczej 💕 Będąc przy mnie 24h na dobę wspierała 🌼, planowała, organizowała, zarządzała, nadzorowała, koordynowała... Wszystko, dosłownie wszystko 💪 Niezliczone spotkania, wyjazdy, konferencje, wizyty, współpraca ze współkandydatkami i kandydatami, wolontariuszkami i wolontariuszami, sztabem regionalnym i centralnym 👌Aniu ❤️ Byłaś najlepszą szefową mojej kampanii 🤗 Jesteś najlepszą siostrą 🥰 Bardzo Ci dziękuję ‼️Bez Ciebie nie byłoby mojego mandatu do Parlamentu Europejskiego - napisała po wyborach Spurek. 

Innym razem Sylwia Spurek także pokazała wspólne zdjęcie z siostrą i w ten sposób uczciła jej urodziny: - 7.11 przypada najważniejsza dla mnie rocznica - urodziny mojej siostry Anny Spurek. To absolutnie nie jest przypadek, że urodziny Ani są w Dniu Feministek, bo Ania jest i feministką, i weganką, zawsze mogę na nią liczyć, zawsze jest ze mną solidarna. To jest coś więcej niż rodzina, to prawdziwe siostrzeństwo. Jestem szczęściarą, że mam Anię 💪💪💪 Aniu, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń! - komentowała europosłanka Spurek. Patrząc na wspólne zdjęcia sióstr trzeba przyznać, że są wręcz łudząco do siebie podobne i wyglądają jak bliźniaczki, są jak dwie krople wody! Takie komentarze zresztą pojawiają się pod ich fotografiami. Obie mają długie, ciemne włosy, duże oczy i serdeczne uśmiechy. 

Kim jest siostra Sylwii Spurek, Anna Spurek?

Anna Spurek, czyli siostra Sylwii Spurek oprócz tego, że jest bardzo podobna do siostry z wyglądu, to podobnie jak ona jest aktywistką. Siostra Spurek działa w fundacji Green REV Institute, czyli fundacji założonej przez Spurek i jej męża Marcina Anaszewicza. Anna Spurek to absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Zarządzania Wartością Przedsiębiorstwa. Członkini zarządu Green REV Institute. Ekspertka w zakresie roślinnych zamienników oraz systemów certyfikacji technologii produkcji. Doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem i handlu międzynarodowym (Europa, USA, Chiny). Reprezentuje REV w Eurogroup for Animals, Komitecie Sterującym #EUforAnimals, European Vegetarian Union i Aquatic Animal Alliance.

NIŻEJ ZOBACZYCIE WSPÓLNE ZDJĘCIA SIÓSTR SYLWII I ANNY SPUREK

Express Biedrzyckiej - Sylwia Spurek: Unia Europejska zawodzi na wielu frontach