WOW!

Tak wyglądała Monika Olejnik w wieku 33 lat. Dech zapiera! I do tego ta fryzura [ZDJĘCIA]

2023-06-06 12:20

Monika Olejnik od lat pracuje w mediach. Karierę zaczynała, jako bardzo młoda osoba, a gdy w Polsce obywały się wybory w 1989 roku, Olejnik była już doświadczoną dziennikarką. Pracowała wówczas w radiu. W rocznicę tamtych wyborów, czyli 4 czerwca, Monika Olejnik pokazała zdjęcie sprzed 34 lat. Szok, jak wtedy wyglądała.

Monika Olejnik od lat jest kojarzona ze środowiskiem dziennikarskim, chociaż jej pierwszy wyuczony zawód jest zupełnie inny. Olejnik skończyła studia wyższe na kierunku zootechnika, co sama kiedyś wyznała w czasie jednego z wywiadów ze Zbigniewem Girzyńskim. Doszło do tego zupełnie przypadkowo, gdy chciała się odgryźć politykowi, który wypomniał jej wykształcenie mówiąc: - Ja rozumiem, że pani, jako zootechnik, przyznaje pieczątkę politologa lub konstytucjonalisty. (…) Jak ktoś jest prawnikiem, to jest prawnikiem - komentował. Wówczas Olejnik zareagowała mówiąc: - Jestem magistrem inżynierem zootechnikiem. I chciałam powiedzieć, żeby pan w końcu przestał obrażać moją uczelnię, SGGW. I skończyłam studia podyplomowe na dziennikarstwie. Proszę mnie nie obrażać - odgryzła się wtedy.

Jednak to media i dziennikarstwo było jej pasją. Mało kto pamięta, ale Olejnik jako młoda reporterka zrobiła m.in. materiał o skupie butelek. Zaś w 1989 roku była już dziennikarką radiowej Trójki. Ostatnio dziennikarka pokazała zdjęcie z tamtego okresu, z wyborów 1989 roku. Jak wtedy wyglądała? Tak jak i dziś, miała długie jasne włosy, a na zdjęciu ma je zaplecione w warkocz spięty spinką-klamrą. Młodziutka Olejnik, podobnie jak obecnie, widać, że znała się na modzie. Na fotografii sprzed lat pozuje w białej bluzce ozdobionej zworek kokardek. Fani wprost oszaleli na widok zdjęcia 33-letniej Moniki Olejnik, a swój zachwyt wyrazili zostawiając pod zdjęciem masę serduszek.