Agata Duda

i

Autor: EASTNEWS

Nie można oderwać oczu!

Wow, co za zmiana! Takiej Agaty Dudy jeszcze nie widzieliśmy

2023-09-30 22:41

Pierwsza dama Agata Duda słynie ze swojego stylu i świetnych stylizacji. Doskonale łączy klasyczną elegancję ze współczesnymi trendami, a do tego nie boi się odważnych kolorów. Tym razem jednak małżonka prezydenta Andrzeja Dudy zaskoczyła nas swoim ubiorem! Widać, że zmiany się jej spodobały.

Agata Duda zawsze wygląda nienagannie. Jest także wierna pewnym modowym wzorcom. Długo nosiła na przykład fryzurę z zaczesanymi do tyłu krótkimi blond włosami, a obecnie zmieniła ją na nieco dłuższą, z przedziałkiem po środku i włosami okalającymi jej twarz. To nie jedyna zmiana!

W nagraniu umieszczonym na oficjalnym profilu pierwszej damy na Instagramie, w którym mówi o otwarciu Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w Valletcie, pokazała się w nowej odsłonie. Zamiast ulubionych czerwieni, różu czy bieli postawiła na zupełnie inny zestaw kolorystyczny. Po raz pierwszy od dawna pokazała się w czarnej marynarce, a do tego dobrała kontrastująca, jasnozieloną bluzkę i ozdobę na klapie marynarki.

To odważne połączenie już daleka rzuca się w oczy! Choć Agata Duda chętnie łączy różne kolory w swoich stylizacjach, do tej pory łączyła czerń głównie z bielą lub innymi stonowanymi kolorami. Być może zmiana fryzury zachęciła pierwszą damę do eksperymentów związanych z modą? Niewykluczone, że wkrótce zobaczymy ją w innych, nietypowych dla niej połączeniach!

Quiz o Agacie Dudzie. Co wiesz o pierwszej damie?

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełne imię i nazwisko aktualnej pierwszej damy?
Express Biedrzyckiej - MICHALIK, WRÓBEL, SZYDŁOWSKA-KALUKIN - RUNDA 1
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany