wielkie granie

i

Autor: wielkiegranie.pl

Wielkie Granie na PGE Narodowym

Weź udział w niezwykłym wydarzeniu muzycznym

2022-09-08 15:40

Z okazji obchodów 10-lecia stadionu największy band rockowy w historii polskiej muzyki zagra i zaśpiewa dla szerokiej publiczności na płycie PGE Narodowego. Muzycy zaserwują nam 18 przebojów polskiej i zagranicznej muzyki. Ty też możesz się przyłączyć do śpiewu z trybun i przeżyć niesamowitą przygodę – Wielkie Granie na PGE Narodowym, 10 września o godzinie 19.00. Bądźcie tam z nami!

Entuzjaści muzyki wystąpią razem z najbardziej znanymi artystami polskiej sceny muzycznej m.in. Dodą, Urszulą czy Janem Borysewiczem (ambasadorem wydarzenia). Cała płyta stadionu zostanie zajęta przez 1000 instrumentalistów i wokalistów, a poszczególne sekcje instrumentalne zostaną ustawione w grupach po 100-150 uczestników – gitarzystów akustycznych, basowych, perkusistów, a także solistów-wokalistów. Będzie się działo!

Gwiazdy i miłośnicy muzyki – ramię w ramię

Jeśli ktoś pamięta koncert The Conspirators, na którym Doda wystąpiła razem ze Slashem – gitarzystą Guns N’ Roses – to 10 września będziemy mogli ponownie usłyszeć energetyczną wokalistkę w numerze „Sweet Child O’ Mine”. Z Leszkiem Cichońskim zaśpiewamy „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, a z liderką grupy Red Lips – „Rudą” na całym stadionie nieść się będą słowa: „We will, we will rock you”. Oczywiście nie zabraknie też polskich utworów! Kultowe kawałki „Tacy sami” i „Mniej niż zero” zespołu Lady Pank wykonamy wspólnie z Januszem Panasewiczem i Janem Borysowiczem.

Hity wszech czasów

Na PGE Narodowym będziemy mieli okazję posłuchać i wspólnie zaśpiewać ze specjalnymi gośćmi wydarzenia m.in. Michałem Wiśniewskim, Urszulą czy Andrzejem Krzywym 18 największych przebojów! Nie zabraknie też urodzinowych niespodzianek, zaskakujących akcentów i zachęty do aktywnego udziału w imprezie! To więcej niż pewne, że przemierzając „Miasto Nocą” (De Mono), by dotrzeć na urodzinową imprezę PGE Narodowego – uczestnictwo w tym niezwykłym wydarzeniu przyniesie ci wiele „Satisfaction” (Rolling Stones). Gwiazdy i pasjonaci muzyki, artyści i publiczność - tego wieczoru ich głosy połączą się w jeden, bo w końcu wszyscy jesteśmy „Tacy Sami” (Lady Pank) i tak samo kochamy muzykę!

Prawdziwa uczta muzyczna i wizualna

To wydarzenie na długo zapadnie w naszej pamięci! Ogromna płyta stadionu zostanie pięknie oświetlona i w całości rozdysponowanej przez 1000 muzyków. Wielkie Granie na PGE Narodowym to doskonała okazja do tego, aby zobaczyć na żywo znanych i lubianych polskich artystów, którym wtórować będą muzycy mniej znani, którym nie wolno odmówić talentu, charyzmy i odwagi. Występ na tak dużej scenie to dla wielu z nich będzie wyzwanie, ale jednocześnie spełnienie marzeń – dlatego z pewnością docenią doping publiczności!

Bądźcie tam z nami

10 września 2022 r. o godzinie 19.00 na PGE Narodowym czekają cię 3 niesamowite godziny doskonałej zabawy! Nie możesz przyjść? Nic nie szkodzi! Wydarzenie będzie transmitowane live w mediach społecznościowych, a dodatkowe materiały video, w tym zarejestrowane w przeddzień wydarzenia podczas prób oraz w dniu premiery – będą dostępne jako muzyczny dokument całego wydarzenia. Jeśli jeszcze nie masz biletu na Wielkie Granie, wejdź na stronę wielkiegranie.pl i kliknij w zakładkę KUP BILET. Daj się porwać sile muzyki!

KGHM PARTNEREM WIELKIEGO GRANIA

i

Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają