83-letnia SEKSOWNA polska aktorka MOCNO o rządzących. To się władzy nie spodoba!

2020-08-05 13:16 Jot
Maja Komorowska pokazała nogi na plaży
Autor: facebook Maja Komorowska pokazała nogi na plaży

Ostatnio głośno było o Mai Komorowskiej, jednej z najwybitniejszych polskich aktorek. Jej role teatralne i filmowe zapadają w pamięci widzów. Jednak tym razem Komorowska nie zasłynęła nową rolą, a zdjęciami z plaży. 83-letnia aktorka pełna wigoru została uchwycona w trakcie biegu. Teraz zaś skomentowała sytuację polityczną.

Zdjęcia biegającej aktorki obiegły Internet z prędkością światła. Wszyscy zachwycali się zgrabną figurą wysportowanej 83-letniej aktorki. To fakt, sylwetki mogą jej pozazdrościć zdecydowanie młodsze koleżanki. O Komorowskiej teraz znów może być głośno. Aktorka zabrała głos w kwestii polityki. Poszło o słowa Janusza Gajosa na temat Jarosława Kaczyńskiego, zrobiło się wielkie zamieszanie O CZYM PISALIŚMY TUTAJ. Sprawę wypowiedzi Gajosa i komentarz europosłanki PiS Beaty Mazurek do jego słów, skomentował m.in. znany prawnik Marcin Matczak: - Wystąpienie B. Mazurek wobec J. Gajosa jest w prostej linii kontynuacją rewolucji kulturalnej Mao - wtedy także funkcjonariusze reżimu prześcigali się w tym, kto bardziej wulgarnie dokopie Mistrzom, mającym odwagę wypowiadać swoje zdanie. Funkcjonariusze przeminą, Mistrzowie zostaną - ocenił prawnik.

Robert Winnicki - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wśród internetowych komentarzy do wpisu prawnika głos zabrała też Maja Komorowska, która dosadnie zrecenzowała władzę: - Funkcjonariusze - to jest właśnie to. Rządzą nami funkcjonariusze. Bez wyobraźni. Bez przyzwoitości. Bez szacunku i poczucia, że rządzić = służyć. Oj, takie słowa mogą się władzy nie spodobać...

Najnowsze