Agata Duda okrutnie WYKORZYSTANA przez rywala Trumpa. Jest nagranie!

2019-12-06 14:21 CHA
Agata Duda
Autor: Bartosz Krupa/EAST NEWS Agata Duda

Tego już za wiele! Agata Kornhauser-Duda ma prawo mocno się wkurzyć, bowiem padła ofiarą perfidnych politycznych gierek. Choć trudno w to uwierzyć, nasza pierwsza dama została bezczelnie wykorzystana przez rywala Donalda Trumpa – Joe Bidena. Czy Andrzej Duda zareaguje w tej sprawie?

Kim jest Biden? To były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, który teraz ma chrapkę na objęcie fotela prezydenta USA. Biden w wyborach, które odbędą się w 2020 roku ubiega się o nominację frakcji Demokratów. Prawybory przed nim, ale już teraz postanowił uderzyć w rywala z Partii Republikańskiej, czyli Donalda Trumpa. A do ataku posłużyła mu między innymi… Agata Duda. Jak to możliwe? Amerykański polityk opublikował spot, wyszydzający Trumpa i pokazujący jego wpadki, „których śmieje się cały świat”. Sztab Bidena za jedną z nich uznał wydarzenie z wizyty prezydenta USA w Polsce w 2017 roku. Wówczas, pod pomnikiem Powstania Warszawskiego w stolicy nasza pierwsza dama, witając amerykańskich gości podała rękę Melanii Trump, pomijając wyciągniętą dłoń prezydenta. W spocie, po tym ujęciu uznano, że Trump jest przywódcą wyizolowanym”.

Jednak Duda potem tłumaczył tę niezręczność i jego zdaniem bynajmniej nie chodziło o to, że jego żona zignorowała głowę państwa USA. „Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę pani i pana Trumpa po świetnej wizycie. Walczmy z fake newsami”. Spot Bidena, wykorzystujący naszą pierwszą damę skrytykowali polscy komentatorzy. - Akurat tamta sytuacja, co wielokrotnie tłumaczono, nie była celowym niepodaniem ręki prezydentowi – stwierdził publicysta Marcin Makowski.

Najnowsze