Agata Duda weszła CAŁA NA PERŁOWO i ZAMIOTŁA towarzystwo. Wszystkim OPADŁY SZCZĘKI

2020-07-22 12:00
Agata Duda
Autor: Wikipedia Agata Duda w kostiumie projektu Doroty Goldpoint

Kto jak kto, ale pierwsza dama wie, jak olśnić strojem! Agata Duda od kiedy została pierwszą damą jest chwalona za elegancję i gust. Jej kreacje są przedmiotem dyskusji i komentarzy i najczęściej spotykają się z pozytywnymi opiniami. Tym razem żona prezydenta zachwyciła na Zamku Królewskim w Warszawie, gdzie Andrzej Duda odebrał uchwałę Państwowej Komisji Wyborczej o wyborze na prezydenta RP.

Agata Duda dobiera stroje do okazji. Nic dziwnego, że biorąc udział w uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie podczas której Andrzej Duda odebrał uchwałę PKW o wyborze na prezydenta RP, jej kreacja autorstwa cenionej projektantki Doroty Goldpoint wyglądała olśniewająco. Agata Duda zachwyciła kreacją, która była idealnym wyważeniem między skromnością a wystawnością. Kreacja składała się z dwóch części: ołówkowej spódnicy za kolano oraz góry z dekoltem w karo. Całość uszyto w perłowym kolorze - góra stylizacji miała dodatkowo długie rękawy zakończone rozkloszowanymi, falbaniastymi rękawami. Na wysokości bioder uszyto efektowną baskinkę, która zaokrągliła biodra Pierwszej Damy i podkreśliła jej talię.

Kinga Duda na zakupach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE