Anita Werner była modelką, kiedy miała 17 lat wydarzyło się coś co zmieniło wszystko

2021-06-20 16:15
Anita Werner
Autor: AKPA Anita Werner

Anita Werner od początku istnienia stacji TVN24 pojawia się na ekranie. Dziś spełnia się jako prowadząca „Fakty”, a widzowie wprost ją uwielbiają. Niemal każdy fan wie, że zaledwie jako 17-letnia dziewczyna Anita Werner zaczynała karierę jako modelka. Mało kto jednak wie, czemu zrezygnowała i jak wyglądały te czasy. Prezenterka postanowiła szczerze opowiedzieć o tym szczególnym okresie swojego życia.

Anita Werner jakiś czas temu udzieliła wywiadu dla magazynu „Women’s Health”, gdzie opowiadała między innymi o tym, co ją inspiruje i o swojej młodości. Przyznała, że zawsze była przykładną, odpowiedzialną nastolatką. Rodzice całkowicie jej ufali, dlatego też pozwolili córce na spróbowanie sił w modelingu. Mimo to nie spuszczali młodej Anity Werner z oczu. – Chcieli zawsze poznać i zaakceptować osoby, które zawodowo zbliżały się do mnie w tym nastoletnim okresie: czy to z agencji modelek, czy z produkcji filmu. Kiedy brałam udział w konkursie dla modelek „The Look of the Year” i miałam wyjechać na eliminacje do innego miasta, jechali ze mną – opowiadała Anita Werner.

Nie przegap: Wszystko się wydało! Fani zauważyli pewien szczegół na twarzy Anity Werner, w TV nie ma ani śladu 

Rodzice zawsze wpajali Anicie Werner, że nauka i wykształcenie są najważniejsze. Gdy przed studiami chciała zrobić sobie roczną przerwę na podróżowanie, stanowczo odmówili. Radzili też, by nie traktowała zawodu modelki jako swojego podstawowego zajęcia.

- Wytłumaczyli mi, że modeling to nie jest zajęcie na całe życie, że powinnam to traktować jako przygodę. Przekonali mnie, że naukę warto kontynuować, nie warto robić przerw – wyznała w „Women’s Health”.

Zobacz: Anita Werner w króciutkich szortach. Obnażyła całą prawdę, tak naprawdę wyglądają jej nogi

Anita Werner to prawdziwa szczęściara! Cały czas mogła liczyć na opiekę i wsparcie rodziców. Być może to właśnie dzięki ich radom dziś jest gwiazdą TVN? Jedno jest pewne: widzowie na pewno się cieszą, że prezenterka wybrała właśnie tę drogę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE