Anna Komorowska jak z Rolnicy. Podlasie! Te zdjęcia mówią wszystko

2021-12-31 6:00
Anna Komorowska
Autor: EAST NEWS & PAPARA 20 Anna Komorowska

Anna Komorowska może pochwalić się sporą działką w Budzie Ruskiej. Jednak duża powierzchnia to dużo pracy! Była pierwsza dama jednak się nie zraża i cały czas dba, by wszystko było uporządkowane. Jej wyczyny przypominają nieco program Rolnicy. Podlasie! Wszystko widać na zdjęciach.

Anna Komorowska postanowiła w nowy rok wejść z uporządkowanym ogródkiem. Chwyciła za narzędzia i zadbała o działkę. Kopała i przewoziła narzędzia taczką. Widać, ze żadna praca jej nie straszna! W tym czasie Bronisław Komorowski przycinał krzewy i dopingował zonę. W przerwie od pracy wybrał się do sklepu po chleb tostowy. Nie zapomniał o maseczce na twarz! Małżeństwo urabiało się po łokcie, niemal jak uczestnicy programu Rolnicy. Podlasie. Efekty na pewno będą warte wysiłku, a pierwsze z nich zapewne będą widoczne już wiosną! Ponadto dzięki systematycznemu dbaniu o podwórko będą mieć pracy, gdy zrobi się nieco cieplej. Od razu będą mogli zabrać się za sadzenie kwiatów! Widać, że wysiłek na świeżym powietrzu sprawia im wiele przyjemności, a ich dbałość o zieleń jest godne podziwu! Sprawdźcie w naszej galerii, jak sobie poradzili!

Sprawdź: Anna Komorowska demaskuje Agatę Dudę! Kto by się spodziewał?

Sonda
Lubisz pracę w ogrodzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE