Bosak ujawnia, kogo poprze w drugiej turze. Ale się WKURZĄ! Wybory 2020 [TYLKO U NAS]

2020-06-29 13:02 Kamil Szewczyk
Wybory 2020. Sztab Krzysztofa Bosaka
Autor: Artur Hojny /SE

Wybory 2020. Urzędujący prezydent Andrzej Duda zdobył w wyborach 43,7 proc., a kandydat KO Rafał Trzaskowski 30,3 proc. głosów. Obaj zmierzą się teraz 12 lipca w drugiej turze. Trzaskowski na pewno będzie bił się o wyborców Szymona Hołowni, który uzyskał 13,9 proc. głosów, a Andrzej Duda o elektorat Konfederacji i wyborców Krzysztofa Bosaka, który dostał 6,8 proc. głosów. Czy, a jeśli tak, to kogo Krzysztof Bosak poprze teraz w drugiej turze? UJAWNIAMY! Wiele osób na taką deklarację mocno się wkurzy, zarówno zwolenników Rafała Trzaskowskiego, jak i Andrzeja Dudy.

Krzysztof Bosak, który był kandydatem Konfederacji w wyborach prezydenckich uzyskał 6,8 proc., głosów i był to czwarty wynik po Andrzeju Dudzie, Rafale Trzaskowskim i Szymonie Hołowni. Poseł Konfederacji cieszy się z poparcia. 

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Kaczyński. Co się dzieje z liderem PiS? UJAWNIAMY PRAWDĘ

- Jest satysfakcja z wyniku choć pozostaje niedosyt. Pełnym sukcesem byłoby wejście do drugiej tury. Natomiast satysfakcja jest związana ze zwiększeniem bazy wyborczej Konfederacji, z dotarciem do nowych wyborców, z przebiciem się pomimo utrudnień medialnych tej kampanii. I satysfakcja jest związana z tym, że pokonałem w wyborach kandydatów Lewicy i PSL. Poza tym na Podkarpaciu pokonałem Szymona Hołownię, a w Słupsku, w którym urzędował Robert Biedroń, miałem lepszy wynik od niego. Jest więc wiele powodów do radości i nadziei na przyszłość, że będziemy się rozwijać i że nasz ruch jest w ofensywie – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Krzysztof Bosak. U zdradza czy, a jeśli tak to kogo poprze w drugiej turze wyborów prezydenckich. - Nikogo nie będziemy popierać. Nie będziemy wchodzić tutaj w żadne gry – skwitował stanowczo Bosak.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Kandydaci komentują wyniki wyborów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze