Braun przeprosi Niedzielskiego? Korwin-Mikke stawia szokujące warunki

2021-09-16 14:26
Grzegorz Braun przeprosi Niedzielskiego?
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/ SUPER EXPRESS & MAREK ZIELIŃSKI/ SUPER EXPRESS Grzegorz Braun przeprosi Niedzielskiego?

Grzegorz Braun wzbudził ogromne emocje swoim wystąpieniem w czasie czwartkowego posiedzenia Sejmu. Krzyknął w kierunku Adama Niedzielskiego słowa „Będziesz pan wisiał!”, co dla wielu polityków było oburzające, a wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska nazwała to „skandalem”. Czy poseł Konfederacji przeprosi ministra zdrowia? Janusz Korwin-Mikke stawia twarde warunki.

Grzegorz Braun zaskoczył chyba wszystkich – rzadko można usłyszeć tak mocne słowa na Sali plenarnej skierowane ku konkretnej osobie (więcej na ten temat przeczytasz tutaj). Część osób uważa, że ta wypowiedź była zdecydowaną przesadą. Zapytaliśmy Janusza Korwina-Mikkego, jak ocenia zachowanie posła Konfederacji. Ten nie wydaje się mocno zdziwiony zachowaniem Grzegorza Brauna, a wręcz widzi w niej pewien pozytyw. - Kolega Braun jak zwykle przesadza i upraszcza sprawę. Ale może taka groźba otrzeźwi Niedzielskiego?!  – powiedział w rozmowie z „Super Expressem". A co z mandatem poselskim Grzegorza Brauna?  - Kolega Braun nie powinien oddawać mandatu – stwierdził. Janusz Korwin-Mikke odniósł się także do przeprosin dla ministra zdrowia. Stawia warunek. -  Najpierw niech Niedzielski przeprosi, a jeśli to zrobi, to będę namawiał kolegę Brauna, żeby przeprosił za swoje słowa... – stwierdził w rozmowie z nami. Dla wielu osób takie postawienie sprawy może być szokujące. Takiego scenariusza, w którym to Adam Niedzielski przeprasza jako pierwszy, raczej nie można się spodziewać.

Zobacz: Niedzielski aż się zagotował po słowach Brauna. Powstrzymali go!

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Grzegorza Brauna?
Skandal w Sejmie! Braun do Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE