Chciał ZABIĆ Trzaskowskiego! Zatrzymała go policja

2020-06-04 11:10 ełem
Rafał Trzaskowski rusza z kampanią
Autor: Rafał Trzaskowski/TWITTER Rafał Trzaskowski rusza z kampanią

Wybory prezydenckie 2020. Poznańska policja poinformowała, że zatrzymany został mężczyzna, który groził śmiercią kandydującemu na urząd prezydenta Rafałowi Trzaskowskiemu. Według rzecznika poznańskiej policji, zatrzymany zadzwonił do Kancelarii Prezydenta z groźbami. Policja podjęła działania i zatrzymała sprawcę.

"Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wczoraj zatrzymali mężczyznę, który groził śmiercią Rafałowi Trzaskowskiemu - Prezydentowi Warszawy. Sprawca dzwonił do Kancelarii Prezydenta RP. SOP natychmiast zawiadomił Policję. Tropy wiodły do Poznania" - poinformował na Twitterze mł. inspektor Andrzej Borowiak.

- Policjanci z komendy miejskiej w Poznaniu otrzymali sygnał ze Służby Ochrony Państwa, że ktoś zadzwonił do Kancelarii Prezydenta z groźbami pod adresem Rafała Trzaskowskiego - słyszymy w poznańskiej Komendzie Miejskiej. Wydział prasowy przekazał, że policjanci ustalili adres dzwoniącego i udali się pod wskazany adres. Zatrzymany został mieszkaniec Poznania, samotny, niekarany wcześniej mężczyzna. Został zatrzymany, obecnie trwają czynności z udziałem policji. 

Według wydziału prasowego Komendy, być może jeszcze w czwartek usłyszy on zarzuty.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Gość: Aleksander Kwaśniewski „Prezydentura Dudy jest miałka, ale jest faworytem wyborów"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.