Przyłapany! Chłopak Anity Werner pojechał na wakacje i ogląda majtki INNEJ! [ZDJĘCIA]

2021-10-14 10:56
Chłopak Anity Werner ogląda majtki INNEJ! Co za wpadka
Autor: Gałązka/AKPA Chłopak Anity Werner ogląda majtki INNEJ! Co za wpadka

Czy dorosły mężczyzna może mieć w sobie pierwiastek nieopierzonego gimnazjalisty? Widocznie tak jest w istocie, a przekonał nas o tym nie kto inny, jak Michał Kołodziejczyk – partner życiowy Anity Werner. Chłopak prezenterki Faktów TVN poleciał do Stanów i najwyraźniej amerykańska pop kultura pełna wyuzdania i seksualnej rozwiązłości tak mu uderzyła do głowy, że wrzucił bardzo „niegrzeczne” zdjęcie. Co na to jego dziewczyna?

Tego jeszcze nie wiemy. Znane są jedynie następujące fakty. Kołodziejczyk znalazł się w Palm Springs w stanie Kalifornia. To Mekka dla miłośników symbolu seksu, jakim do dziś pozostaje Marylin Monroe. Właśnie w Palm Springs Johnny Hyde z agencji Williama Morrisa „odkrył” 23-letnią aspirująca aktorkę. Widząc jak Monroe pozuje do zdjęć przy basenie, Hyde z miejsca podpisał z nią kontrakt. Zaraz potem do artystki zaczął wzdychać cały świat. Nic zatem dziwnego, że rzeźba z ikonicznej sesji Monroe pozującej na wywietrzniku powietrza, znalazła się przy głównym wejściu do Muzeum Sztuki Palm Springs. W tym samym miejscu znalazł się też główny bohater naszego artykułu, pan Kołodzieczyk. Widząc wielką rzeźbę Marylin usiłującej zakryć majtki, ten nie mógł zrobić nic innego, jak stanąć między jej nogami i poprosić o zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Kołodziejczak, będąc widocznie w więcej niż dobrym nastroju, podniósł głowę w kierunku skarbu kobiecości tragicznie zmarłej artystki, ale oczy zakrył ręką. „Nie patrzyłem!”, podpisał zdjęcie opiublikowane na Instagramie dyrektor Canal+ Sport.

>>>Anita Werner bez makijażu! Na antenie TVN tego nie zobaczysz. Co za widok!

Nie wiemy, czy mu wierzyć. Nie wierzą raczej komentujący zdjęcie instagramowicze. – Taa, jasne – pisze jeden. – Co na to Ania?? – komentuje drugi. – To już wiesz kim się inspirowałam latem – napisała jego... koleżanka z pracy. A wy co myślicie o tym zdjęciu? Ania ma powody do zazdrości? Dajcie znak w naszych komentarzach! >>>Anita Werner przeszła przez piekło. „Było mi bardzo ciężko”

Sonda
Czy chłopak Werner oglądał majtki Marylin Monroe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE