Co za poziom! 64-letni poseł PiS sugeruje, że jego kolega mieszka w TOI-TOIU?!

2020-06-03 7:22 LIKP
Toaleta
Autor: byrev/CC0/pixabay.com

Nie wiadomo, jak to skomentować... Popularny poseł Prawa i Sprawiedliwości chyba chciał być dowcipny. Głównym celem jednak najpewniej było uderzenie w kolegę z Sejmu . Czym podpadł nieszczęśnik? Otóż nabijał się z pomysłu Andrzeja Dudy. Tego dla polityka PiS było za wiele. Jego reakcja budzi jednak zdziwienie. A może zażenowanie? Oceńcie sami.

Co za poziom! Poseł PiS Jan Mosiński znany jest z tego, że wali prosto z mostu. Tym razem pojechał po bandzie. Wszystko zaczęło się od Andrzeja Dudy. Prezydent w podwarszawskim Sulejówku zainaugurował program "Moja Woda". Ma on wspierać budowę przydomowych zbiorników retencyjnych (SZCZEGÓŁY TUTAJ). - Moja woda to program ważny dla polskiej gospodarki i rolnictwa. Chodzi o to, żeby woda była zatrzymywała, żeby w jak największym stopniu zostawała w glebie. Powinniśmy zacząć od własnego ogródka - przekonywał prezydent. Z programu dworować zaczął sobie lider Nowoczesnej i poseł Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka. "Kiedy się można umówić z Andrzejem Dudą, żeby zamontował „oczko wodne” w mieszkaniu?" - pytał na Twitterze. Drwiny rozsierdziły Jana Mosińskiego. 

ZOBACZ TAKŻE: Słynny pisarz o wyglądzie Tuska i Kwaśniewskiego: "MENELIZACJA" [FOTO]

"Chciałeś być dowcipny? To odpowiem, że w Toi-Toiach nie montuje się oczek wodnych" - napisał w gimnazjalnym stylu 64-letni poseł PiS do Szłapki. Cóż, Jan Mosiński chyba ciągle czuje się młody duchem. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jan Mosiński
Autor: se.pl Jan Mosiński
Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.