Co za prezent! Kaczyński się mocno postarał i dał to Kurskim! Nie uwierzysz! [TYLKO U NAS]

2020-07-20 5:00
Kaczyński dał Kurskim srebrną cukiernicę
Autor: ART SERVICE Ślub Jacka Kurskiego

Na ślub Joanny i Jacka (54 l.) Kurskich zjechali najważniejsi politycy PiS na czele z Jarosławem Kaczyńskim (71 l.)! Oczywiście każdy z nich miał prezent ślubny.

Jak dowiedział się „Super Express”, Jarosław Kaczyński podarował im srebrną cukiernicę! - Pan prezes Jarosław Kaczyński był w bardzo dobrej formie. Wszyscy byli szczęśliwi tym bardziej, że jesteśmy przecież tuż po zwycięstwie w wyborach, więc tym bardziej z większym luzem można było pójść na towarzyskie spotkanie. Ślub był bardzo piękny! – powiedziała nam europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska (57 l.).

ZOBACZ TAKŻE: Kurscy wzięli ślub! TYLKO U NAS szczegóły ceremonii! [ZOBACZ WIDEO i ZDJĘCIA!]

A jak widać na naszych zdjęciach wśród gości byli ministrowie, posłowie, prezesi, gwiazdy TVP... Na ślubie pojawili się m.in. szef MON Mariusz Błaszczak, była premier Beata Szydło, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, europosłowie PiS Ryszard Czarnecki, Jadwiga Wiśniewska, Beata Mazurek i Dominik Tarczyński, minister w KPRM Michał Dworczyk, czy prezes Narodowego Banku Polski Adam Glapiński. Wśród gości były też gwiazdy TVP, czyli Danuta Holecka i Michał Adamczyk.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jarosław Kaczyński na ślubie Kurskich! [ZOBACZ FILM i ZDJĘCIA!]

Ślub kościelny Kurskich w Łagiewnikach. Relacja z uroczystości.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE