Córka prezesa zwyzywa Korwin-Mikkego. Znamy cenę biletów

2019-10-06 14:59
Dominika Tajner w żałobie. Przeżywa nową tragedię
Autor: EAST NEWS Dominika Tajner w żałobie. Przeżywa nową tragedię

20 października o godz. 19.00 w klubie Hulakula na ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie odbędzie się roast Janusza Korwina-Mikke. Prezes partii Wolność, która wchodzi w skład Konfederacji będzie zwyzywany i obśmiewany przez specjalnych gości. Wśród roastujących będą m.in. Krzysztof Skiba z Big Cyc, Maciej Dąbrowski, czyli Człowiek Warga i i Mikołaj "Jaok" Janusz. Obecna będzie także była czwarta żona Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner.

Córka prezesa PZN Apoloniusza Tajnera stanie się stand-uperką, czyli osobą, która ze sceny opowiada dowcipy i zabawne anegdoty. W Hulakula za cel obierze sobie Janusza Korwina-Mikke. Będzie to pierwszy roast charyzmatycznego polityka. Tym samym stanie się taką samą gwiazdą jak kabareciarze, znani aktorzy, czy dziennikarze, którzy mieli już swoje roasty. Na imprezie oprócz Dominiki Tajner, Krzysztofa Skiby i Człowieka Wargi pojawią się także: Bilguun Ariunbaatar, Marek "AdBuster" Hoffmann, Maciej "Lobo" Linke, Jakub Poczęty, Juliusz Sipika, Paweł Reszela i Piotr Wojteczek. Roast poprowadzi Arkadiusz "Pan" Pawłowski. Bilety na wydarzenie wahają się od 99 do aż 333 złotych!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE