Danuta Wałęsa miała pojawić się w Michałowie. Nie przyjechała! Co się stało?!

2021-10-23 16:07
Jak zmieniała się Danuta Wałęsa
Autor: EAST NEWS Jak zmieniała się Danuta Wałęsa, 2018r.

Danuta Wałęsa jako jedna z byłych pierwszych dam, miała pojawić się w sobotę w Michałowie. To tam, przed budynkiem Straży Granicznej zaplanowano protest pod hasłem "Matki na granicę". Na miejscu pojawiły się Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska, ale zabrakło Danuty Wałęsy. Jak przekazano, w domu zatrzymały ją sprawy zdrowotne. Co się dzieje?!

W sobotę w Michałowie odbył się protest, w którym aktywny udział wzięły byłe pierwsze damy: Anna Komorowska i Jolanta Kwaśniewska. Obie panie przyjechały do tej przygranicznej miejscowości, by wyrazić sprzeciw wobec traktowaniu ludzi na granicy polsko-białoruskiej i wezwać władzę, aby pozwoliła  na udzielanie pomocy medycznej i prawnej organizacjom humanitarnym oraz społecznym. Na miejscu miała też pojawić się Danuta Wałęsa, która wraz z Kwaśniewską i Komorowską, podpisała apel odczytany na proteście. Danuta Wałęsa jednak się nie pojawiła, jak czytamy na TVN24.pl z powodów zdrowotnych: "Te dwie ostatnie pojawiły się na miejscu i biorą udział w proteście, Danucie Wałęsie nie pozwolił na to stan zdrowia". Faktycznie, Danuta Wałęsa nie jest już nastolatką, a pogoda nie rozpieszcza. Fragment apelu, który miała odczytać żona Lecha Wałęsy zebranym przeczytała Jolanta Kwaśniewska: - Dziękujemy lekarzom i ratownikom, wolontariuszom z grupy Medycy na Granicy, organizacjom pozarządowym, władzom samorządowym oraz mieszkańcom terenów przygranicznych za ich pomoc i włączanie zielonego światła w oknach swoich domów - przeczytała w imieniu koleżanki Kwaśniewska. Na proteście zabrało jednak obecnej pierwszej damy, Agaty Dudy, która nie odpowiedziała na apel byłych pierwszych dam.

CZYTAJ KONIECZNIE>>>Danuta Wałęsa wydusiła z siebie prawdę po latach! "Mąż związał się z..."

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ Z PROTESTU W MICHAŁOWIE:

Sonda
Wolisz Agatę Dudę czy Jolantę Kwaśniewską?
Express Biedrzyckiej - Jarosław Sellin: Opozycja ma silne wpływy za granicą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE