DRAMAT Agaty Dudy! Padły na nią okrutne podejrzenia. Wybory 2020

2020-06-10 21:04
Andrzej Duda, Agata Duda
Autor: Łukasz Gągulski Andrzej Duda, Agata Duda

Wybory 2020. W czasie kampanii wyborczej nie tylko prezydent Andrzej Duda ma pełne ręce roboty. Wspiera go czynnie żona Agata Dudy. Pierwsza dama w środę pojechała wraz z mężem do Wielunia, a dzień wcześniej zastępowała męża na gali rozdania ważnych nagród, a także odwiedziła zakonnice. Nie wszystkim jej aktywność się spodobała. Znaleźli się tacy, którzy podejrzewają ją o paskudne rzeczy.

Agata Duda przez cały okres prezydentury męża była bardzo aktywna. Jako pierwsza dama wiele czasu poświęcała na spotkania. Szczególnie upodobała sobie wizyty w szkołach i placówkach, w których mieszkają dzieci. Jako nauczycielka Duda potrafi złapać z najmłodszymi świetny kontakt. Oprócz tego często u boku męża przyjmowała zagraniczne delegacje, gościła w Pałacu Prezydenckim ważne osoby, brała udział w wyjazdach po Polsce i poza nią. Jednym słowem, choć bez rozgłosu, działała pełną parą. Nie powinno więc dziwić, że nadal jest aktywna.

We wtorek wręczała nagrody i reprezentowała męża na gali XXX edycji Konkursu „Teraz Polska”, ale też odwiedziła odwiedziła warszawską prowincję Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, czyli siostry szarytki. Podkreśliła, że jest wdzięczna zakonnicom tego i innych zakonów, które w czasie epidemii koronawirusa pomagały chorych: – Gdyby nie ta pomoc w wielu miejscach doszłoby do tragicznych sytuacji. Jestem ogromnie wdzięczna za tę postawę: proszę przyjąć z serca płynące podziękowania - mówiła Agata Duda. Zdjęcia z wizyty u sióstr trafiły na prezydenckiego Facebooka. No i się zaczęło...

Część internautów dopatrzyła się w aktywności pierwszej damy nieszczerości, a jej czyny odczytano jako wywołane kampanią wyborczą. Jednym słowem podejrzano ją o robienie czegoś na pokaz. Pojawiły się też podejrzliwe wpisy: Przecież damulka musi zabłyszczeć przed wyborami. A gdzie? Tylko w kościele albo w klasztorach!; Teraz taka zatroskana? W 2018 roku rodzice osób niepełnosprawnych musieli koczować 40 dni w Sejmie domagając się poprawy losu swoich dzieci. 3 maja poprosili ta panią o spotkanie i wsparcie ich postulatów. Miała ich gdzieś. Najgorsza Pierwsza Dama; Tylko ściema i reklama jacy to oni o dobrych sercach.

ZOBACZ: Paskudnie zaatakowali Martę Kaczyńską! Wszystko przez Dudę i JEDNO słowo

Super Raport 10 VI (Goście: Emilewicz, Hermeliński, Markowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE