Dramat Donalda Tuska. Nie żyje bardzo ważna dla niego osoba. WZRUSZAJĄCE SŁOWA

2020-03-26 13:29 LIKP
Donald Tusk w Białymstoku
Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Donald Tusk w Białymstoku

Bardzo smutna wiadomość ze świata polityki i sztuki. Nie żyje człowiek, który wielu osobom dawał chwile radości. Jego twórczość na zawsze jednak pozostanie w sercach osób, z którymi miał styczność. Artysta miał dopiero 55 lat. Mógł jeszcze tyle zrobić... Swojego serdecznego kolegę pożegnał Donald Tusk i poprosił o modlitwę za zmarłego.

Nie żyje Maciej Kosycarz. Znany gdański fotograf przyjaźnił się z Donaldem Tuskiem. Były premier w osobisty wzruszający sposób wspomniał popularnego "Kosego" na Twitterze. "Nie żyje Maciek Kosycarz, mój serdeczny kolega, świetny fotograf i bardzo dobry człowiek. Pomódlcie się za niego" - zaapelował Donald Tusk. Fotografa żegnali także inni użytkownicy Twittera. "Smutna wiadomość Czarne serce M.Kosycarz kochał Gdańsk, tak jak jego ojciec Zbigniew, również genialny fotograf" - wspominała zmarłego artystę internautka. 

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. Podszywają się pod Rydzyka! Chcą wyciągnąć kasę. OBRZYDLIWE PRAKTYKI

Znana linia lotnicza KASUJE LOTY na długie miesiące!

Macieja Kosycarza żegnała także prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. "Maciej Kosycarz nie żyje... Odszedł dziś rano w Warszawie po ciężkiej chorobie. Żal niewypowiedziany. Zapamiętam go przede wszystkim dzięki jego zdjęciom. To oczywiste!" - napisała i pokazał szczególne dla niej zdjęcie, które wykonał pan Maciej.

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze