Duda i Trzaskowski woleliby to ukryć. Wszystko jest na ZDJĘCIACH! [UJAWNIAMY] Wybory 2020

2020-07-06 6:04 Anna Chenevet
Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski
Autor: East News Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski

Wybory prezydenckie 2020. Mogłoby się wydawać, że Andrzeja Dudę (48 l.) i Rafała Trzaskowskiego (48 l.) dzieli dosłownie wszystko. Bo przecież ostro ze sobą rywalizują i mają zgoła inne wizje rządzenia. Okazuje się, że jednak obaj kandydaci mają więcej ze sobą wspólnego niż się wydaje! I nie chodzi tylko o fakt, że są równolatkami – i Duda i Trzaskowski urodzili się w 1972 roku, jednak nie w tych samych miesiącach.

Doktorzy
Spójrzmy najpierw na wykształcenie. Obaj kandydaci mają się czym poszczycić na tym polu, bowiem mają na koncie dorobek naukowy! Duda ma doktorat z prawa, Trzaskowski jest doktorem nauk humanistycznych.


Epizod brukselski

Obaj wiedzą, co to znaczy zarabiać w euro! Zarówno obecny prezydent Polski, jak i prezydent Warszawy byli europosłami. Na dodatek byli posłami na Sejm, choć w różnych kadencjach.

ZOBACZ TEŻ:
Andrzej Duda WYKSZTAŁCENIE, WIEK, WZROST. Tego nie wiedziałeś o prezydenckie Polski


Rafał Trzaskowski WYKSZTAŁCENIE, WIEK, WZROST. Ciekawostki o kandydacie PO

Wolą blondynki

To nie wszystko. Zbliżają ich także… upodobania! Obaj – jak widać – wolą blondynki. Na dodatek i Agata Duda (48 l.) i Małgorzata Trzaskowska (42 l.) studiowały w Krakowie.

Lubią szusować

I jeden i drugi pan kochają narciarstwo. Szusowanie po śniegu to dla nich najlepsza recepta na udane ferie zimowe. Dodatkowo i Duda i Trzaskowski deklarują, że lubią dobre książki. Jak sprawdziliśmy, słuchają też podobnej muzyki (rock i jazz). Coś więc jednak ich łączy!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze