Dziadek Tusk spędził wyjątkowy czas ze swoją wnuczką. To była świetna zabawa! [ZDJĘCIA]

2022-01-23 16:00

W sobotę (22 stycznia) świętowaliśmy Dzień Dziadka. Była to idealna okazja do miłego spędzenia czasu z naszymi przodkami, złożenia im ciepłych życzeń i wręczenia prezentów od serca. Urocze, rodzinne chwile przeżył również Donald Tusk (65 l.).

Razem ze swoją wnuczką Donald Tusk wybrał się na spacer, podczas którego niósł ją “na barana”. Dziadek Tusk i mała Liliana poszli także pobawić się na placu zabaw w Sopocie, gdzie starsza córka Kasi Tusk (35 l.) dzielnie wspinała się po drabince. Tusk pilnował jej także na huśtawce. Na zdjęciach zrobionych przez fotoreportera widać, że wnusia świetnie się bawi w towarzystwie dziadka, a dla Tuska, który jest bardzo rodzinną osobą, jest to również niezwykłe doświadczenie. 

To kolejny raz uwieczniony przez fotoreportera, kiedy Donald Tusk spędza wyjątkowe chwile ze swoją wnuczką. Podczas jednego z wypadów na plac zabaw w Sopocie zaskoczył nas wszystkich i zrobił… trzy pompki! Wszystko na oczach małej Liliany! 

Córka Donalda Tuska, Kasia Tusk, mieszka na co dzień w Sopocie. Prywatnie jest żoną Stanisława Cudnego, z którym ma dwie córki. Starsza córka ma na imię Liliana, natomiast imię młodszego dziecka wciąż nie zostało ujawnione. Kasi Tusk udało utrzymać drugą ciążę przed opinią publiczną i dopiero w połowie sierpnia media dowiedziały się o narodzinach młodszej córeczki. Donald Tusk był niesamowicie szczęśliwy, gdy wnuczka pojawiła się na świecie.

Express Biedrzyckiej - Gabriela Morawska-Stanecka: Kukiz na czele komisji to niepoważne
Sonda
Czy chcesz żeby Donald Tusk ponownie został premierem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE