Wydało się, co Jarosław Kaczyński robi w domu! Szok, jak spędza noce

2021-03-07 12:28 OSC
Kaczyński zapłaci więcej za śmieci
Autor: Maciej Gostyński/Super Express

Jarosław Kaczyński jest jedną z osób, która wzbudza wiele emocji wśród społeczeństwa. Jedni są nim zachwyceni, innym działa na nerwy, jednak niemal wszyscy są zainteresowani jego życiem prywatnym. Powszechnie wiadomo, że lubi koty, ale co robi w domu, gdy nikt nie patrzy? Wszystko się wydało.

Jarosław Kaczyński słynie z miłości do kotów, jednak rzadko można dowiedzieć się czegoś o jego życiu prywatnym. Dlatego też okazja, gdy szczerze opowiedział, co robi we własnych czterech ścianach, jest wyjątkowa.

Jak się okazuje, polityk w każdej wolnej chwili spotyka się z przyjaciółmi, a do tego lubi spędzać wieczory w towarzystwie dobrej książki. Jak sam przyznał, gdy tylko są sprzyjające okoliczności, uwielbia grillować.

Jeśli chodzi o jedzenie, Jarosław Kaczyński wyznał, co najbardziej lubi jeść. Okazuje się, że najbardziej smakują mu tradycyjne polskie potrawy.

- Lubię proste potrawy – bigos, placki kartoflane, pierogi ruskie, schabowego z kapustą, wszystkie rzeczy z grilla. Muszę się przyznać, że jadałem subtelne potrawy w bardzo dobrych restauracjach, ale nie zaszokowały mnie nadzwyczajną jakością – wyjawił.

Co więcej, ujawnił, że sam często przygotowuje sobie posiłki. Skupia się głównie na prostych daniach, ale gotowanie nie jest mu całkowicie obce.

- Jajecznicę czy omlet sobie sam przygotowuję. Bardzo lubię naleśniki, ale same, bez żadnego wkładu - zdradził.

Oczywiście, lwią część czasu Jarosława Kaczyńskiego zajmuje praca, której nie odpuszcza nawet w domowym zaciszu. Zawsze najpierw kończy zadania, a dopiero potem idzie spać. Sam siebie nazwał „sową” i przyznał, że zazwyczaj kładzie się raczej o późnych godzinach.

- Jestem wielką sową, puchaczem. Nie lubię rano wstawać. Dużo pracuję, idę spać często około trzeciej w nocy – opowiedział.

Taka informacja dla wielu może okazać się szokiem. Mogłoby się wydawać, że politycy, zwłaszcza starsi, to poranne ptaszki, w tym wypadku jest jednak zupełnie inaczej. Jarosław Kaczyński woli nocny tryb życia.

Najnowsze