Tak mieszka Kaczyński! Stąd rządzi teraz Polską [UNIKALNE ZDJĘCIA]

2020-10-21 5:09 KS
Kaczyński stąd rządzi Polską
Autor: Redakcja SE

Choć Jarosław Kaczyński (71 l.) urządził się całkiem niedawno w jednym z gabinetów w Kancelarii Premiera, to długo tam nie zabawił! Wszystko przez kontakt z zakażonym koronawirusem jednym z posłów PiS, w efekcie czego prezes musiał udać się na przymusową kwarantannę! Od dwóch dni rządzi Polską z domu na warszawskim Żoliborzu! - Prezes dzierży krzepko lejce polskiego wozu z Żoliborza i skąd by nie rządził, robi to skutecznie - mówi nam europoseł PiS Ryszard Czarnecki (57 l.).

Jak wygląda rządzenie Polską z najważniejszego domu w Polsce? - Prezes jest tytanem pracy dlatego ciężko pracuje niezależnie od tego, czy jest na Nowogrodzkiej, czy w Kancelarii Premiera, czy tak jak teraz w czasie kwarantanny w domu. Współczesne środki łączności na to pozwalają – stwierdza europoseł PiS Karol Karski (54 l.).

Jak ustaliliśmy, prezes PiS ma szczegółowo rozpisany plan dnia i nie próżnuje! - Śniadanie czy kolację sam sobie przygotuje, ale obiad mu dowożą. Poza tym prezes ogląda tylko programy informacyjne a resztę czasu przeznacza na telefony, dokumenty i inne papiery. Jest w kontakcie z premierem. Jarosław lubi swój żoliborski dobytek, bo kojarzy on się z jego rodzicami, szczególnie z mamą z którą mieszkał do jej śmierci, czyli do 2013 roku – opowiada nam jeden z ważnych polityków PiS. Towarzyszami prezesa w domu są obecnie koty. Kiedyś był to słynny Alik, teraz jest to rudy Feliks. - Jarosław Kaczyński ma teraz trochę więcej czasu na codzienne czynności. Lubi rudzielca i go dokarmia – mówi ważny polityk PiS.

A współpracownicy prezesa zalecają mu wzmacnianie odporności. - Witaminy, wysypianie się, unikanie stresu i zdrowe odżywianie polecam każdemu, a zwłaszcza w trudnych czasach pandemii – kwituje były marszałek Senatu Stanisław Karczewski (65 l.).

ZOBACZ TAKŻE: Stąd rządził Kaczyński, kiedy był premierem! [ZDJĘCIA]

Super Raport 20.10 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu oraz Marek Balicki - były minister zdrowia)
Najnowsze
KOMENTARZE