Jolanta Kwaśniewska TAK zachowała się na Mazurach. Nikt się nie spodziewał! [PAPARAZZI]

2019-08-13 6:10
Kwaśniewska popłynęła z zięciem
Autor: ADAMOS Kwaśniewska popłynęła z zięciem

Ach, wakacje na Mazurach! Cała rodzina Kwaśniewskich korzystała w weekend z uroków wypoczynku w najpiękniejszym polskim regionie. A skoro Mazury, to musi być rejs i jezioro, do którego była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska (64 l.) dała susa w towarzystwie zięcia, Kuby Badacha (43 l.).

Kapitanem łódki „Czapla” podczas tegoż rodzinnego rejsu został oczywiście nestor rodu, czyli Aleksander Kwaśniewski (65 l.). Rodzina byłego prezydenta na pokład zabrała także psa. Stateczek opłynął całe jezioro Dąbrówka Wielka, a po drodze Kwaśniewscy spotkali również znajomych. A ponieważ upał tego słonecznego dnia dawał się we znaki, część załogi postanowiła się ochłodzić w mazurskich wodach.

ZOBACZ TEŻ: Kwaśniewski SZCZERZE o żonie. Ujawnił intymne szczegóły małżeństwa

Z gracją plusk do wody zrobili Badach i jego teściowa, a Ola (38 l.) wraz z ojcem z pokładu przyglądali się szaleństwom swych drugich połówek. W pewnym momencie były prezydent chyba zwątpił w umiejętności pływackie zięcia i chciał rzucić koło ratunkowe. Na szczęście okazało się ono zbędne. A po rejsie załoga udała się do posiadłości państwa Kwaśniewskich i z pewnością spędziła miło upalne popołudnie!

ZOBACZ TEŻ: Ważna rocznica w życiu Kwaśniewskiego. Gdy to zrobił miał tylko 44 lata

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE