Karol Karski przyłapany w krzakach. Nagle się położył i zaczął działać

2021-09-26 19:49
Karol Karski
Autor: Paweł Dąbrowski/SE Karol Karski

Wyluzowany, odprężony, korzystający z ostatnich chwil ciepłej i słonecznej pogody! Tak wypoczywał w weekend europoseł PiS Karol Karski (55 l.)! Posła Karskiego przyłapaliśmy z egzemplarzem "Super Expressu" pod pachą, a potrzeba relaksu była tak wielka, że europoseł nie mógł się oprzeć. Położył się na pieńku i pogrążył się w lekturze.

Karolowi Karskiemu nie w głowie egzotyczne podróże. Polityk woli swojskie jeziorko Czerniakowskie w Warszawie. To tu najlepiej mu się odpoczywa. Czas tego dnia, jak widać na naszych zdjęciach, umilała Karskiemu także lektura „Super Expressu”. Podpatrzyliśmy posła nad wodą, jak oddaje się błogiemu relaksowi. – Po prostu łapałem ostatnie chwile słonecznej pogody. Odpocząłem. Uwielbiam jeziorko Czerniakowskie. Trochę też poćwiczyłem na siłowni plenerowej, a po wszystkim posiliłem się napojem w knajpce. Było wyśmienicie, być może, jeśli pogoda znowu dopisze, wrócę tu jeszcze w najbliższym czasie – opowiada nam europoseł PiS Karol Karski.

>>>Europoseł Karol Karski zrobił się na bóstwo! Strzyżenie, golenie i inne cuda! Wszystko jest na filmiku i zdjęciach!

>>>Karol Karski byczy się nad Zegrzem czyli "Jezioro łabędzie Karskiego". Wyjątkowe zdjęcia

>>>Andrzej Duda zobaczył Roksanę Węgiel na plaży! Jego reakcja powala\

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UPOJNEGO RELAKSU POSŁA KARSKIEGO

Karol Karski wypoczywa nad jeziorem. Nie zgadniesz co sobie kupił
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE