Ale draka! Kasia Tusk pokazała stół z plackami. Fanka jej nie darowała: Skitłaszony...

2021-05-06 9:56 jot
Kasia Tusk
Autor: Marcin Gadomski

Kasia Tusk od lat prowadzi bloga na temat mody i urody. Dzieli się na nim również poradami dotyczącymi stylu życia, podaje przepisy. Jej najnowszy, zdaje się zupełnie niewinny wpis, wywołał lawinę komentarzy. Kasia Tusk z pewnością nie spodziewała się, że jej słowa narobią aż takiego zamieszania. Kasia oberwała za pokazanie zdjęcie stołu.

Kasia Tusk, choć z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Sopocie, to poszła zupełnie inną drogą. Córka byłego premiera już od lat prowadzi blog dotyczący mody i stylu życia. Doradza kobietom, jak dbać o urodę, co i jak nosić, by wyglądało modnie i stylowo. Poleca też proste przepisy na szybkie i pyszne dania. Niedawno postanowiła podzielić się pomysłem na placki z twarogiem na słodko, jak sama je nazwała: "Najlepsze na świecie placki z owocami". Oprócz przepisu pokazała też, jak wygląda już gotowe danie. Placki Kasia wyeksponowała na eleganckiej zastawie ustawionej na stole. I właśnie przez stół, a właściwie jego nakrycie, zrobiła się burza! Kasia zawsze dba o detale i dokładnie wszystko przygotowuje, zanim zrobi zdjęcie. Okazało się jednak, że jej praca czasem może pójść na marne i przynieś efekty zupełnie odwrotne od zamierzonych. Córka byłego premiera zdecydował się na nakrycie stołu delikatnym obrusem, ułożyła go w nierówne fale. Zdaniem internautek to niedopuszczalne!

Jedna z komentujących nie ukryła, że taka wersja ozdobionego stołu zupełnie jej nie  pasuje: 

- Szyfon lub tiul udrapowany na stole, wygląda elegancko, zwykła serweta lub obrus, jak tu na zdjęciach, niestety już nie. Aż się chce go wyprostować. To moje zdanie - oceniła. 

Kasia nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi: - Szyfon i tiul? Może na weselu tak, ale do placków? :D - odpisała. 

Wpadka Kasi Tusk. Nie zauważyła drobiazgu. Fanka ostro: "Jeden szczegół mi przeszkadza"

Fanka nie dała za wygraną i dalej stawała na swoim:

- Nie do placków a jako dekoracja, aranżacja stołu. Nigdzie nie jest napisane, że to propozycja do placków….Do placków jak najbardziej obrus lub serweta ale pięknie rozłożona na stole..Skitłaszony kawałek materiału mnie osobiście nie podoba się

- Ja mam akurat inne zdanie :) - odpisała jej stanowczo Kasia. Waszym zdaniem, kto ma rację? Stół przybrany jak u Kasi to dobry pomysł, czy jednak wolicie sztywno wyprasowane obrusy? Komentujcie. 

Zbigniew Ćwiąkalski: Sprawa Nowaka to polowanie na Tuska [Super Raport]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze