Kazali wiceprezesowi PiS się rozebrać, zaglądali mu w odbyt! Co za upokorzenie [WIDEO]

2019-12-08 5:00 LIKP, KS
Upokorzenie wiceprezesa PiS/Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Upokorzenie wiceprezesa PiS/Zdjęcie ilustracyjne

Traumatyczne przeżycie zastępcy Jarosława Kaczyńskiego! To, co go spotkało, zapewne zostawiło w nim ślad na całe życie. W programie "Politycy od kuchni" wiceprezes PiS opowiedział o swoich doświadczeniach z czasów walki z komuną. Za swoje silnie antykomunistyczne zacięcie Adam Lipiński zapłacił wysoką cenę. Funkcjonariusze poprzedniego systemu potraktowali go bardzo nieprzyjemnie. Co za upokorzenie!

Za swój opór wobec Polski Ludowej Adam Lipiński lądował za kratkami. Najgorzej było na początku. - Jak się wchodziło do aresztu, to trzeba było pokazać, czy się ma coś przy sobie, łącznie ze zdjęciem bielizny - zdradził Kamilowi Szewczykowi i Piotrowi Lekszyckiemu wiceprezes PiS. - Trzeba było zdjąć majtki. Oni sprawdzali, czy w odbycie nie ma grypsów jakiś - tłumaczył Lipiński. 

ZOBACZ FASCYNUJĄCĄ OPOWIEŚĆ ADAMA LIPIŃSKIEGO O MŁODOŚCI, ŻYCIU PARTYJNYM I JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM [WIDEO]

W programie "Politycy od kuchni" bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego opowiedział także o tym, jak poznał swoją żonę. Co ciekawe noc poślubną świeżo upieczeni małżonkowie mieli spędzić na... warszawskim Dworcu Centralnym. Ostatecznie państwo młodzi poszli do kolegi. Następna noc spędzili za to luksusowym jak na tamte czasy Hotelu Forum. 

Najnowsze