Janusz Korwin-Mikke: Wolałbym żeby moja córka trafiła w ręce PEDOFILA, niż na lekcję edukacji seksualnej

2014-06-04 0:09 Paula

Janusz Korwin-Mikke znów zaszokował. W czasie wywiadu wypowiedział się na temat edukacji seksualnej i prezerwatyw. Okazuje się, że wolałby on, żeby jego córka została „pogłaskana” przez pedofila niż uczęszczała na lekcję edukacji seksualnej!

Korwin-Mikke stał się ostatnio jednym z czołowych polityków. To, że dostał się do Europarlamentu zaszokowało wszystkich, a jego niezmiernie ucieszyło. Niestety, ale jeszcze bardziej rozwiązało mu język. Po skandalicznych wypowiedziach jakie padły z jego ust w programie Moniki Olejnik na temat gwałtów i zgwałconych kobiet, nikt nie przypuszczał, że będzie jeszcze gorzej. Okazało się, że Korwin-Mikke ma w zanadrzu jeszcze bardziej kontrowersyjne poglądy. W rozmowie z dziennikarkami serwisu kafeteria.tv został poruszony temat edukacji seksualnej.

Czytaj: Janusz Korwin-Mikke: "Gwałt? Kobieta zawsze udaje, że stawia opór", czyli awantura u Olejnik!

Zaczęło się dość niewinnie, dziennikarki zacytowały słowa lidera Nowej Prawicy: „Ja się dopiero przy trzeciej dziewczynie dowiedziałem co to jest miesiączka”. „Tak, o tym się nie mówiło,  to było wstydliwe. Ale wy pewnie nie wiecie, co to jest wstydliwość, a dziewczyny wtedy były wstydliwe” od razu zareagował Korwin-Mikke. Padło pytanie o to, jak wobec tego wyglądały znajomości z dwiema pierwszymi dziewczynami, „Umawiały się ze mną wtedy, kiedy było można”.

"Wolałbym, żeby córka trafiła na pedofila niż na lekcję edukacji seksualnej"

Polityk dodał też, że w domu nie było żadnej edukacji seksualnej, a ludzie wszystkiego uczyli się w praktyce. Jako argument słuszności takiego zachowania podał przykład... zwierząt: „Czy koń lub baran mają edukację seksualną? Nie, a umieją to robić” stwierdził zadowolony. Powiedział, że nauka edukacji seksualnej w szkole odbiera ludziom spontaniczność w seksie i przyjemność.
Aż w końcu wypalił: „Wolałbym żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który ją pogłaszcze, niż na lekcje edukacji seksualnej”. Co jak co, ale ciekawe co powiedziałby, gdyby jego dziecko padło ofiarą pedofila, a na pogłaskaniu by się nie skończyło.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Super Expressu na e-mail

Najnowsze