Pawłowicz w furii pogania zagranicznego ministra. Europa w szoku, międzynarodowy skandal!

2021-01-24 9:40 likp
Krystyna Pawłowicz
Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz ostatnio jest bardzo aktywna. Sen z powiek szczególnie spędza jej jedna sprawa. Chodzi o przebywającego w angielskim szpitalu w Plymouth pana Sławomira. Mężczyzna od niemal trzech miesięcy jest w śpiączce. Szpital za zgodą rodziny Polaka ma odłączyć go od aparatury podtrzymującej życie. Nie podoba się to Krystynie Pawłowicz. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w furii pogania zagranicznego ministra. Z całej awantury zrobił się międzynarodowy skandal. Europa w szoku!

Krystynę Pawłowicz mocno poruszyła historia pana Sławomira leżącego w szpitalu w Plymouth. Była posłanka PiS od dawna wzywa do działania w tej sprawie i Polaków, i Brytyjczyków (PISALIŚMY O TYM M.IN. TUTAJ). Teraz Pawłowicz poszła krok dalej i - ku zdziwieniu Anglików - zaczęła poganiać brytyjskiego ministra zdrowia Matta Hancocka. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie zważa na komentarze krytyków. W sprawie pana Sławomira jest nieustępliwa. - Panie ministrze zdrowia Wielkiej Brytanii Matt Hancock, proszę nakazać podłączenie chorego p. Sławka przebywającego w państwowym szpitalu w Plymouth do urządzeń podtrzymujących jego życie. Procedura prawna trwa, być może skończy się jego przekazaniem do RP. Na co Pan jeszcze czeka? Na jego śmierć? - pytała dramatycznie Krystyna Pawłowicz, której zaangażowanie najwidoczniej przynosi efekty, bo Sąd Okręgowy w Warszawie wydał zgodę na przetransportowanie leżącego w  szpitalu w Plymouth pacjenta do Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Pawłowicz zapowiada WOJNĘ i MIAŻDŻY współczesnych mężczyzn. Panowie mogą się po tym nie podnieść

Rzecznik szpitala w Plymouth stwierdził, że mózg pana Sławomira "pozbawiony był tlenu przez co najmniej 45 minut". - Początkowo był w śpiączce, ale teraz przeszedł do stanu wegetatywnego, z niewielką szansą przejścia do niskiego poziomu minimalnej świadomości - przekonywał. W oświadczeniu szpitala pojawiła się informacja o tym, że żona Polaka przyznała, że jej mąż nie chciałby żyć w takim stanie. Część rodziny pana Sławomira uważa jednak, że konieczne jest kontynuowanie leczenia. 

CZYTAJ TAKŻE: Co się dzieje z Martą Kaczyńską?! Bardzo niepokojące ponure zdjęcia. Nie da się tego spokojnie oglądać

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller: Rząd powinien być zaszczepiony w pierwszej kolejności
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze