Krystyna Pawłowicz przerażona! Wyznała dramatyczną prawdę. Ludzie w szoku

2021-02-16 10:39
Krystyna Pawłowicz
Autor: Wojciech Artyniew/Super Express

Naprawdę nikt nie mógł się tego spodziewać. Czego boi się Krystyna Pawłowicz? Trzeba przyznać, że to doprawdy szokujące, co przeraża byłą posłankę Prawa i Sprawiedliwości. W końcu ona sama postanowiła przerwać milczenie i wyznać dramatyczną prawdę. Efekt? Ludzie nie kryją zdumienia tym, co wydusiła z siebie Krystyna Pawłowicz. Wydaje się jednak, że strach ma wielkie oczy.

A zaczęło się od jednego zdjęcia, wstawionego przez jednego z internautów na Twittera. Widać na nim mężczyznę z bullterrierem. Okazuje się, że ta rasa nie przypadła go gustu Krystynie Pawłowicz. Ba! Była posłanka jest przerażona tymi psami! - Tych psów to się boję... - wyznała szczerze sędzia Trybunału Konstytucyjnego. - Niepotrzebnie. Czemu właściwie? Przez wygląd? - zapytała jedna z internautek. - Widziałam ich walki i ataki na ludzi. Są bardzo silne i agresywne. Tylko dla osób o silnych charakterach – stwierdziła Krystyna Pawłowicz w odpowiedzi na to. Nie oznacza to jednak, że była posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie lubi zwierząt! Wręcz przeciwnie! Często na Twitterze zachwyca się różnymi czworonogami. Widocznie tylko bullterriery budzą w niej olbrzymią grozę. Ale kto wie, może z czasem i do tych psów się przekona.

NIE PRZEGAP: Mamy zdjęcia ze spotkania Tuska! Teraz dokładnie widać, co się święci. Zaskoczenie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze