Kto czeka na powrót Tuska, musi to przeczytać. Jego człowiek właśnie to napisał

2021-06-18 14:09
Donald Tusk
Autor: Piotr Zagiell/East News

Powrót Tuska do polskiej polityki rozpala wyobraźnie nie tylko członków Platformy Obywatelskiej, ale i wyborców liberalnej partii. Najnowsze doniesienia, które opublikował tygodnik "Polityka" nie zostawiają wątpliwości. Powrót Tuska wydaje się być przesądzony. Głos zabrał również Paweł Graś, jeden z najbliższych współpracowników Tuska. Kto czeka na powrót Tuska, musi to przeczytać.

O tym, że powrót Donalda Tuska wydaje się być przesądzony, napisał w piątek tygodnik "POLITYKA". Dziennikarze potwierdzili tę informację w trzech niezależnych źródłach, a news stał się jednym z najważniejszych tematów polskiej polityki. Na temat powrotu Tuska do polskiej polityki wypowiedział się chociażby Jarosław Gowin (minister sprawiedliwości w rządzie byłego premiera) czy były prezydent, Aleksander Kwaśniewski. Ale zdecydowanie najciekawszą opinię przedstawił Paweł Graś, prawa ręka Donalda Tuska za czasów jego rządów w Polsce. - W powodzi dzisiejszych doniesień, komentarzy i opinii, chciałbym przypomnieć kluczowe zdania z ostatniego wywiadu@donaldtusk dla tvn: „Czytam różne scenariusze, ale to nie są moje scenariusze. Ja sobie sam piszę scenariusze.” :) - napisał o powrocie Tuska jego bliski współpracownik.

Przypomnijmy, że kilka dni temu, podczas meczu Polska - Słowacja, doszło do spotkania Borys Budka - Donald Tusk. Politycy, wg nieoficjalnych informacji mieli rozmawiać o sytuacji Platformy Obywatelskiej i jej słabych notowaniach w sondażach. 23 czerwca zaplanowano posiedzenie zarządu krajowego PO; wtedy mamy poznać oficjalną decyzję byłego premiera. Czekacie na powrót Tuska do polskiej polityki? Dajcie znać w sondzie pod tekstem.

Express Biedrzyckiej - Jacek Jaśkowiak: Powrót Tuska to wymarzony scenariusz dla Kaczyńskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze