Szokujące wyznanie Wałęsy! "Musiałem czasami i takie metody stosować, wstydzę się". Sprawa jest poważna

2021-01-19 10:37
Lech Wałęsa
Autor: Piotr Grzybowski/SUPER EXPRESS Lech Wałęsa

Lech Wałęsa potrafi zaszokować tak, że ludzie łapią się za głowy. Ostatnio były prezydent na swoim Facebooku publikuje całą masę archiwalnych nagrań dotyczących siebie. Jak tłumaczy, chodzi mu o jedno: chce pokazać to, co jego zdaniem jest "najbliżej prawdy". Najnowszy podany przez byłego prezydenta film nosi tytuł "Wstrząsające! Zastępca Kiszczaka, członek KC PZPR Andrzej Gdula o Lechu Wałęsie...". Lech Wałęsa odniósł się do tego nagrania.

Lech Wałęsa już nie raz pokazał, że potrafi buszować w sieci niczym młodzieniaszek. Swoimi internetowymi odkryciami były prezydent chętnie dzieli się w sieci ze swoimi fanami. Pokazuje im to, co jego zdaniem jest warte uwagi i poznania. Ostatnio zaczął publikować wyszperane w Internecie nagrania dotyczące jego samego, wszystko po to by pokazać prawdę, jak sam twierdzi. Niektóre z wygrzebanych w przestworzach sieci filmów, Wałęsa krótko opisuje, odnosi się do ich treści, rozważa. Tak zrobił ostatnio, przyznając się przy okazji do tego, że specjalnie podejmował niektóre kroki, by narobić zamieszania! Do wszystkiego przyznał się sam. Nagranie, które opublikował legendarny przywódca Solidarności powstało w 2019 roku. Zostało zarejestrowane w czasie spotkania zorganizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Żywieckiej z okazji rocznicy wyborów z 4.06.1989 roku. To na nim zostało przypomniane jedno ze zdań, które padły ze strony Wałęsy. Chodziło o poważną sprawę. 

Szokujące wyznanie Wałęsy! "Musiałem czasami i takie metody stosować, wstydzę się". Sprawa jest poważna

Wałęsa tak to opisał: - Warto wiedzieć. Lepszym byłby prezydentem Kiszczak, tak powiedziałem, ale to była zagrywka, blef, tylko po to by tam powstał ferment i chyba powstał. Wyjaśnił też, dlaczego się na to zdecydował: - Musiałem czasami i takie metody stosować, wstydzę się, ale czasami niezbędne, tylko w stosunku do komunistów. Wałęsa zdecydował się też na kolejne wyznanie: - To co wypisują i głoszą w wolnych mediach co niektórzy;, to nie mieści się w zdrowej głowie. Dlatego wybaczcie mi, będę jako świadek wielu zdarzeń do znudzenia WIELOKROTNIE podawał dowody, dokumenty i świadków.  To nie jest tłumaczenie się, to nie jest wybielanie się.  Przysięgam że będę podawał tylko znaną mi prawdę.  Tak mi dopomóż ,,PANIE BOŻE’’.  To co Wy z tym zrobicie to Wasza sprawa, moje sumienie czyste.

CZYTAJ>>>>Były mąż Kaczyńskiej mocno się wkurzył: "Po co pisać takie głupoty". Chodzi o grób jego teścia na Wawelu

Tarczyński znowu w formie. Chce zakazać Polakom mówienia po niemiecku? Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE