Magdalena Adamowicz wspomina zamordowanego męża. Pokazała OSTATNIE wspólne zdjęcie

2020-01-15 11:11 MMB
Magdalena Adamowicz
Autor: Marcin Gadomski/Super Express

To był trudny okres dla Magdaleny Adamowicz. 14 stycznia posłanka do Parlamentu Europejskiego obchodziła pierwszą rocznicę zamordowania jej męża prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Z tej okazji umieściła na Twitterze wzruszającą fotografię. – To nasze ostatnie wspólne zdjęcie – podpisała swój wpis Adamowicz.

Magdalena Adamowicz swoim wpisem nawiązała do podziękowań osobom biorącym udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – Jesteście cudowni. Dziękuję Wam wszystkim z całego serca za te dni. Pozostańmy tacy do końca świata. I jeden dzień dłużej. Kochamy Was! – napisała na Twitterze europosłanka. Do postu dodała zdjęcie, na którym widać ją, jej męża i dwie córki państwa Adamowiczów. Działaczka opozycji wyjaśniła, że to ich ostatnie wspólne zdjęcie.

Przypomnijmy, że do zamachu na Pawła Adamowicza doszło 13 stycznia 2019 r. Prezydent Gdańska został zaatakowany przez Stefana W. nożem na gdańskiej scenie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Włodarz miasta zmarł dzień później w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.

Najnowsze