Marian Banaś spotkał groźne zwierzę! Pokazał zdjęcie i zaczepił... sami zobaczcie kogo

2021-06-21 17:11
Marian Banaś
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Marian Banaś

Marian Banaś w ostatnich tygodniach jest na wojennej ścieżce nie tylko z Prawem i Sprawiedliwością, ale również bezpośrednio z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Najpierw prezes NIK zaprezentował miażdżący raport w sprawie przygotowania przez rząd wyborów kopertowych w maju 2020 r., później złożył zawiadomienia do prokuratury m.in. na premiera Mateusza Morawieckiego. W wywiadach gorzkich słów Marianowi Banasiowi nie szczędził Jarosław Kaczyński, więc i wobec szefa PiS prezes NIK zawiadomił śledczych. Tym razem Marian Banaś swojemu politycznemu rywalowi wbił szpilę w mediach społecznościowych. Pochwalił się zdjęciem groźnego zwierzęcia, które spotkał podczas wizyty w Tatrach i opatrzył je ciekawym komentarzem.

Marian Banaś i niedźwiedź na szlaku

Marian Banaś ma za sobą gorący okres. W ostatnich tygodniach Najwyższa Izba Kontroli w swoim raporcie ostro skrytykowała próbę przygotowania przez rząd wyborów kopertowych w maju 2020 r. NIK zdecydowała się złożyć zawiadomienia do prokuratury w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa m.in. przez premiera Mateusza Morawieckiego i wicepremiera Sasina. Później Banaś zawiadomił śledczych również w sprawie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który w mediach krytykował prezesa NIK.

Nie przegap: To już otwarta wojna! Banaś donosi do prokuratury na Kaczyńskiego

W ostatnim czasie Marian Banaś o swojej aktywności informuje również w mediach społecznościowych. Tym razem pochwalił się zdjęciem z Doliny Kościeliskiej, w której spotkał niedźwiedzia. Prezes NIK wykorzystał tę sytuację do wbicia szpili, niegdyś swojemu politycznemu przyjacielowi, a dziś rywalowi. Nikt chyba nie ma wątpliwości o kogo chodzi.

- Jedni lubią koty, a do drugich niedźwiedzie się garną ;) Czy po spotkaniu oko w oko z takim majestatycznym zwierzęciem można jeszcze czegoś się bać? - napisał na Twitterze Marian Banaś.

Super Raport 21.06 (Kamil Bortniczuk - Partia Republikańska, dr Mirosław Oczkoś - specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego) Sedno Sprawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze