Marianna Schreiber nago eksponuje piersi! Wulgarne hasła szpecą jej ciało

2021-10-19 8:38
Marianna Schreiber
Autor: INSTAGRAM Marianna Schreiber

Żona ministra w kancelarii premiera Łukasza Schreibera ponownie szokuje. Na swoim blogu oraz na Instagramie zamieściła nowy wiersz pod tytułem „Hejt”. Zilustrowała go w bardzo oryginalny sposób: zdjęciem, na którym stoi naga, w samych kozakach, a na jej ciele widać obraźliwe napisy.

„Stara, pusta, brzydka, ku*wa” - to napisy zrobione na ciele Marianny Schreiber specjalnie do zdjęcia, które znaleźliśmy na jej blogu. Stoi na nim naga, ubrana jedynie w kozaki. Tym niecodziennym obrazkiem żona ministra Łukasza Schreibera zilustrowała swój nowy wiersz „Hejt”. Oto fragment tego utworu:

„Stoi nade mną, I we śnie wciąż się pojawia… Cały czas żywy a wygląda jak zjawa. Nie wiem czego oczekuje, nic nie mogę mu dać. Boję się i chowam, tylko na to mnie teraz stać. Uciekam co sił ale jakby w miejscu, nie mogę się ruszyć… coś mnie ściska w sercu. Te oczy i postawa, wywołują we mnie uległość. Ulegam wiec choć nie chcę, w końcu czynię to we śnie”.

Andrzej Duda chciał jeździć psim zaprzęgiem. Tak reaguje, gdy mu to wypomniano...

Sedno Sprawy - Grzegorz Schetyna

Pod wierszem jego autorka dopisała: – Zdjęcie uderza. Pokazuje kobietę traktowaną przedmiotowo, często jak zwierze - zwyzywaną za nic. Hejt to najgorsze zło cyber współczesności – czytamy we wpisie na blogu.

Maż Marianny Schreiber "zaatakował" hejterów. Kazał im to zrobić!

Jeśli Marianna Schreibera chciała w ten sposób walczyć z hejtem, to chyba odniosła skutek odwrotny od zamierzonego. Połowa komentarzy na jej Instagramie wskazuje, że poetka spotyka się ze zrozumieniem, ale druga połowa (zdarzają się wulgarne wpisy) świadczy, że przeciwnicy żony ministra PiS bardziej się zradykalizowali. W końcu możliwość dodawania kolejnych komentarzy pod kontrowersyjnym zdjęciem została ograniczona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE