Marianna Schreiber u Wojewódzkiego. O której i gdzie oglądać? Data i godzina emisji

2021-10-11 14:49
Kuba Wojewódzki
Autor: Instagram.com/@kuba_wojewodzki_official/ Kuba Wojewódzki

Marianna Schreiber po swoim udziale w "Top Model" zyskała rozgłos i chwilową sławę. Odpadła w czwartym odcinku i udało jej się już załapać na wzięcie udziału w różnych formatach. Niedawno wystąpiła u Maniewskiego, gdzie oddała mu swoje włosy do metamorfozy. Teraz będziemy mogli obejrzeć żonę ministra w programie Kuby Wojewódzkiego. Gdzie i o której?

Krótką zapowiedź z programu mogliśmy już obejrzeć w internecie. Kuba Wojewódzki zapytał Mariannę Schreiber o biseksualność, rozbieranie się do zdjęć i rozwód z mężem. Pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Czesław Mozil, który zasiadał swego czasu z show-manem na fotelu jurorskim w X-Factor. Druga będzie Marianna Schreiber, która pokazała się w nowej fryzurze.  Warto przypomnieć, że jest żoną Łukasza Schreibera, posła PiS i ministra w rządzie Morawieckiego. Jak kobieta zapewniała w "Top Model", mąż nie miał pojęcia o jej planach związanych z wzięciem udziału w programie i walce o wejście do domu modelek. 

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego - gdzie będzie można obejrzeć program?

Emisja programu z Marianną Schreiber jako gościem Wojewódzkiego, odbędzie się w już w ten wtorek (12 października) w stacji TVN o godzinie 22:30. Dodatkowo odcinek będzie też dostępny na internetowej platformie player.pl. W sieci opublikowane zostaną też sceny, które nie zostały wyemitowane.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE