Nie do wiary! Marta Kaczyńska przekazała wspaniałą wieść, jej córki będą zachwycone

2021-03-08 17:06 OSC
Marta Kaczyńska
Autor: Jacek Kozioł/Super Express Marta Kaczyńska - 19.04.2011

Marta Kaczyńska jest szczęśliwą mamą trojga dzieci: 3-letniego Stasia, 14-letniej Martyny i 18-letniej Ewy. Prawniczka właśnie podzieliła się radosną wiadomością, która z pewnością ucieszy dziewczynki i wszystkich fanów jej twórczości.

Marta Kaczyńska może pochwalić się sporą rodziną. Razem z mężem wychowują małego synka, a do tego wspiera dwie nastoletnie córki. Nie jest tajemnicą, że dziewczyny kochają zwierzęta. W sieci często pokazują zdjęcia z jazdy konnej, a sama felietonistka od czasu do czasu pokazuje na Instagramie swoje zwierzaki.

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich postanowiła dłużej nie zwlekać i przekazała publicznie bardzo pozytywną wiadomość. Na łamach jednego z tygodników wyznała, co się niebawem zmieni.

Nie przegap: Wstrząsające! Wielki dramat Lecha Wałęsy! "Mogę umierać" [TYLKO U NAS]

Według jej słów 1 marca 2021 roku MSWiA przekazało do konsultacji projekt ustawy mającej uregulować przepisy dotyczące zwierząt na służbie.

- Nowe przepisy obejmują jednak nie tylko sprawy związane z emeryturą zwierząt, ale mają regulować ich status, począwszy od zakupu, poprzez czas realizacji zadań w poszczególnych formacjach, aż po ich sytuację na „emeryturze”  napisała w swoim felietonie.

Ustawa ma dokładnie opisać obowiązki dla opiekunów zwierząt, obejmujące między innymi żywienie, utrzymanie higieny, stałą dbałość i kontrolę zdrowia zwierząt czy zapewnienie odpowiedniej ilości ruchu.

Wszystko skupia się przede wszystkim na poprawie jakości życia psów i koni w trakcie, jak i po służbie w formacjach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jeśli projekt zostanie przyjęty, zwierzęta, których los po zakończeniu pracy był do tej pory niepewny, będą miały zapewnione godne życie.

- Przepisy zaproponowane przez ministerstwo charakteryzują się dużą szczegółowością mającą na celu zapewnienie jak najlepszych warunków dla zwierząt i bez wątpienia świadczą o zasadniczej zmianie cywilizacyjnej, która zaszła w ostatnich latach w zakresie traktowania naszych braci mniejszych – stwierdziła.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich, którym los braci mniejszych nie jest obojętny. W końcu zwierzęta pełniące ważne funkcje w służbie społecznej zasługują na wszystko, co najlepsze. Wieść na pewno ucieszyła córki Marty Kaczyńskiej. Można zakładać, że los czworonogów, a zwłaszcza koni, nie jest im obojętny.  

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze