Kobieta zafunduje horror Marcie Lempart?! "Już za chwileczkę, już za momencik". Ciarki przechodzą po plecach

2021-03-02 16:33 likp
Marta Lempart
Autor: Facebook Marta Lempart

Marta Lempart ostatnio wiele przeszła, ale - jak sama sugeruje - najgorsze dopiero przed nią. Słowa liderki Strajku Kobiet brzmią przerażająco. Działaczka za to, co ma się wkrótce wydarzyć, obwinia Julię Przyłębską. Czy to właśnie ta kobieta zafunduje horror Marcie Lempart?! Co znajduje się w okrutnym scenariuszu przedstawionym przez liderkę Strajku Kobiet an Facebooku? Mowa jest m.in. o "kryminalizacji" bycia osobą LGBT! Przypomnijmy, że Marta Lempart sama jest lesbijką. Czy z tego powodu coś jej może grozić?

Aż ciarki przechodzą po plecach. gdy czyta się najnowszy wpis Marty Lempart na Facebooku. To po prostu brzmi nieprawdopodobnie. - Już za chwileczkę, już za momencik PiS rękami mgr Julii Przyłębskiej zrealizuje w Polsce kolejne etapy kremlowskiego scenariusza. Czyli: wyjmie nas z Konwencji Stambulskiej i zalegalizuje w Polsce przemoc domową, potem za pomocą tej samej pani zdelegalizuje rozwody i wprowadzi kryminalizację bycia osobą LGBT+ - alarmuje liderka Strajku Kobiet. Jak to jest możliwe?  Marta Lempart na to pytanie ma odpowiedź. - Odbędzie się to dzięki temu, że instytucje unijne i większość ich przedstawicieli będzie drzeć szaty nad naszym nieszczęsnym losem, na który nic nie mogą poradzić, bo sprawy zdrowia/ ochrony przed przemocą/ czegokolwiek innego są zastrzeżone dla Państw Członkowskich. Jednocześnie unijne instytucje i ich przedstawiciele wykonają fikołki podlane łzami i podsypane brokatem w celu uniknięcia mówienia o tym, dlaczego taki nasz los jest możliwy - tłumaczy aktywistka. 

ZOBACZ TAKŻE: Kaja Godek w dzikiej furii broni Matki Bożej! Chce pieniędzy i podaje numer konta

Marta Lempart uważa, że "załatwienie nas rękami akurat mgr Przyłebskiej i nibyTrybunału jest możliwe dlatego, że w Polsce zdemolowane są praworządność i niezależność sądownictwa". Liderka Strajku Kobiet nie ma złudzeń i uważa, że "większość europejskich polityków jak zwykle się boi", a "w śmiertelnej pułapce jesteśmy my". 

CZYTAJ TEŻ: Demony przeszłości dopadły Patryka Jakiego! To była kwestia czasu. Trudno się z tego wytłumaczyć

Marta Lempart na strajku kobiet. Wulgaryzmy, przepychanki z policją
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze