Nagie zdjęcie Marianny Schreiber. Kusicielska poza. Żona Łukasza Schreibera poszła na całość

2021-09-06 14:57
Łukasz Schreiber, Marianna Schreiber
Autor: KPRM, INSTAGRAM Łukasz Schreiber, Marianna Schreiber

Marianna Schreiber, żona ministra z Prawa i Sprawiedliwości, zyskała wielką popularność dzięki wzięciu udziału w castingu do programu "Top model". Kobieta bardzo szybko podbiła serca internautów, a najbardziej zagorzałym fanom postanowiła sprawdzić wielką niespodziankę i wstawiła na swój profil na Instagramie niezwykle gorące zdjęcie. Marianna Schreiber pozuje na nim... nago.

Marianna Schreiber znów zaskakuje. Ledwo co okazało się, że wzięła udział w castingu do programu "Top model", potem przyznała się do związku z kobietą, a teraz... kusi swoich fanów nagim zdjęciem. Żona ministra wrzuciła na swój profil na Instagramie niezwykle ponętne zdjęcie, podpisując, że nie boi się hejtu. Podziękowała również fotografowi. - Dziękuje Ci za wspaniałe wsparcie i profesjonalne podejście. Jesteś niezastąpiony - napisała wyraźnie zadowolona Marianna Schreiber. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. - Marysiu nie daj się! To tylko z zazdrości powstają te hejty! Brawo za odwagę. Wspaniale. Dobry kadr! Ps. A czytanie komentarzy zapewnia gorzki ale tez i fascynujący obraz polskiego społeczeństwa. Duża cześć osób mogłaby od razu trafić do bazy danych terapeutów... - czytamy w komentarzach. Pojawiła się również niecodzienna propozycja dla Marianny Schreiber. - Naga prawda jest najładniejsza. I tej pięknej wersji się trzymamy...... Marysia czas na Playboy - napisał jeden z internautów. 

Sedno Sprawy - Łukasz Schreiber
Sonda
Jak oceniasz fotkę Marianny Schreiber?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE