Nie uwierzysz z kim spotyka się Wałęsa! Czy byłemu prezydentowi tak przystoi? [ZDJĘCIE]

2021-05-04 22:31 dnr
Lech Wałęsa
Autor: facebook/lechwalesa

Twórca "Solidarności", człowiek, który obalił komunę, pierwszy demokratycznie wybrany prezydent III RP. Tak. Mowa o Lechu Wałęsie, który najwyraźniej wdał się w złe towarzystwo. Otóż jak sam Wałęsa upublicznił na swym Instagramie, obecnie prezydent spotyka się z kim popadnie! Tym razem człowiek-legenda podaje rękę... Kubie Wojewódzkiemu! Prezenterowi komercyjnej telewizji oraz właścicielowi kilku samochodów sportowych. - Spotkanie z Kubą Wojewódzkim - wyczytamy pod obrazkiem na Instagramie, na którym obaj panowie pozują z zadziornym uśmieszkiem przyczepionym do twarzy.

Cóż to za spotkanie! Jeszcze nie dawno pisaliśmy o tym, że Lechowi Wałęsie ledwo starcza do pierwszego, później zauważyliśmy, że byłego prezydenta można wynająć jako prelegenta w wykładach biznesowych, a teraz... do zdjęcia z największą żywą polską ikoną pozuje niejaki Jakub Wojewódzki - prezenter Polsatu, który przeszedł do TVN. Czyżby pan Jakub skorzystał z propozycji godzinnego spotkania za 20 tysięcy złotych, jaką prezydent Wałęsa upublicznił w ogłoszeniu na portalu flexi.pl? Przypomnijmy, prezydent napisał tam, że "przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia autografy (...) Spotkanie 1-2 godz. cena od 20 tys. zł (cena do ustalenia)". Nie wiemy, czy wspólne zdjęcie dziennikarza i prezydenta kosztowało jednego z nich 20 tys. złotych, ale wiemy, że panowie całkiem dostojnie wyszli na omawianej fotografii. Sami zobaczcie.

Internauci wydają się zachwyceni. Oprócz lawiny przyjaznych emotikonek, pod zdjęciem Wałęsy i Wojewódzkiego pojawiły się wyrazy sympatii dla obu panów. - A przede wszystkim Mądry i Porządny Człowiek a wygłupy to tylko pozory .Pozdrawiam - pisze internauta nie wskazując konkretnie którego z bohaterów fotografii ma na myśli. - Wszystkiego dobrego Panie Prezydencie. Niech się Pan trzyma for lepszych czasów! - piszą kolejni fani. - Super, pozdrowienia dla obu Panow - pisze instagtamowicz o nicku Esos2002. 

Uroczyście dołączamy się do życzeń!

WIĘCEJ O LECHU WAŁĘSIE:

Lech Wałęsa w siódmym niebie! Takich podziękowań się nie spodziewał. Musiał się tym pochwalić!

Szok! To Wałęsa!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze