Politycy opozycji nie wytrzymali! Wyszli ze studia TVP w trakcie programu [WIDEO]

2018-05-13 14:30 PMar

W niedzielnym programie "Woronicza 17" w TVP Info prowadzący, Michał Rachoń nawiązał do informacji Radia Szczecin, jakoby  mieszkanie wynajmowane przez byłego sekretarza generalnego PO służyło jako agencja towarzyska. To nie spodobało się trzem politykom opozycji, którzy zbulwersowani postanowili bez słowa opuścić studio.

W niedzielę Radio Szczecin poinformowało, że ustaliło z trzech nieoficjalnych i niezależnych źródeł, jakoby właścicielem nieruchomości, w której działa agencja towarzyska był Stanisław Gawłowski. Choć informacjom tym oficjalnie zaprzeczyła już żona posła, do tematu tego nawiązał dziennikarz TVP. Politycy opozycji spodziewali się, że w audycji będą opowiadać o sobotnim Marszu Wolności, tak więc w proteście przeciwko drążeniom Rachonia... zdecydowali się po prostu wyjść ze studia.

Studio zdecydowali się opuścić Andrzej Halicki z PO, Piotr Misiło z Nowoczesnej oraz Adam Struzik z PSL. Jak mówił ten pierwszy: – Gawłowski nie ma możliwości się bronić, bo zamknęli go w areszcie! Cała sytuacja wyglądała następująco:

 

 

Swoje zachowanie na TT tłumaczył jeden z posłów, którzy opuścili studio: – Zaproszono nas, aby porozmawiać o Marszu Wolności, o proteście niepełnosprawnych, o obniżeniu poselskich uposażeń. A przez 20 minut red. mówił o mieszkaniu  Stanisława Gawłowskiego. To było żenujące, niesmaczne. Gawłowski nie mógł się obronić. To są esbeckie metody.

Zobacz także: Gawłowski wynajmuje mieszkanie... prostytutkom?! Jego żona: To totalna bzdura

Najnowsze