Polityk Zjednoczonej Prawicy czule o Kaczyńskim. "Szef wszystkich szefów"[SEDNO SPRAWY]

2020-09-24 13:46 SAN
Tadeusz Cymański
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Tadeusz Cymański

"Jeden z wytrawnych i prominentnych polityków PiS, mówię o pośle Ryszardzie Czarneckim udzielił wywiadu kilka dni temu i w jego trakcie powiedział coś, co zostało opatrzone w tytuł. Tylko jeden Pan Bóg i Jarosław Kaczyński wie co będzie dalej. Pańskie pytanie idealnie do tego pasuje" - zaczął rozmowę w Radiu Plus, w programie "Sedno sprawy" polityk Solidarnej Polski Tadeusz Cymański.

"Kapitan kapitanów, szef wszystkich szefów Jarosław Kaczyński, jeżeli wchodzi to jego pozycja będzie ogromna. Ale od razu dodam, że to nie jest uwłaczające, bo przecież dzisiaj nawet premier rządząc jest jednak nadzorowany przez zaplecze polityczne" - powiedział Cymański odnosząc się do plotek o powrocie Kaczyńskiego do rządu. 

"Sprawa idzie ku porozumieniu. Naprawdę. Wczoraj też mieliśmy posiedzenie naszego zarządu. On ma nasze poparcie ( przyp. Zbigniew Ziobro), zaufanie, dla nas kluczową sprawą jest dalsze konsekwentne prowadzenie przez niego prac w resorcie sprawiedliwości. A co do innych tematów ja uważam, że przy dobrej woli a tak zakładam i w to wierzę, dojdzie do porozumienia. I to ku uldze naszego elektoratu, bo opozycja rączki zaciera i nóżkami przebiera. Oni tylko czekają i robią różne rzeczy na przykład wniosek o wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobry bez wątpienia dla nas był dobrą wiadomością bo przecież mówimy sobie no zaraz, koleżanki i koledzy z PiS przecież nie zrobią tego czego pragnie Budka" - stwierdził. 

Sedno Sprawy - Tadeusz Cymański

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.