Przyjaciółka Kaczyńskiego UJAWNIA! To WIELKI PIESZCZOCH

2020-05-22 20:04 CHA
Elżbieta Witek
Autor: Tomasz Radzik Elżbieta Witek

Elżbieta Witek cieszy się w Prawie i Sprawiedliwości wielkim poważaniem i sympatią. Obecnie zajmuje ona stanowisko marszałek Sejmu, co czyni ją drugą osobą w państwie. Nie ma lepszego dowodu na to, że Jarosław Kaczyński jej ufa! A teraz Witek ujawniła prawdę o… wielkim pieszczochu. Kogo tak nazywa? I co łączy marszałek z prezesem?

Marszałek Witek z okazji Dnia Praw Zwierząt podzieliła się zdjęciami swego czworonożnego pupila. Okazuje się, że podobnie jak Kaczyński, jest ona miłośniczką kotów. - Wierny, oddany, wielki pieszczoch który chce tylko tego, żeby go kochać. Nasz wspaniały kot Pirat – napisała na Twitterze, prezentując milusińskiego. Pirat jest czarnym kocurem i wygląda na to, że podobnie jak koty prezesa bardzo lubi przyglądać się zewnętrznemu światu zza okna.

ZOBACZ TEŻ: Bliskie spotkanie Andrzeja Dudy z marszałek Witek. GDZIE ich zabezpieczenie? Polacy będą wściekli [FOTO]

Zgodnie z tym, co napisała o Piracie Witek, widać, że lubi się on łasić do swej pani, obdarzając ją wielką, kocią miłością. Ciekawe, czy na spotkaniach w gronie partyjnym, Witek i Kaczyński czasem rozmawiają o swych małych przyjaciołach. W końcu kociarze zawsze potrafią znaleźć wspólny język.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Janusz Piechociński: Mam wątpliwości, czy w Polsce są możliwe uczciwe wybory [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze