Rozwścieczony były mąż Hanny Lis przywalił partnerowi Biedronia. Ale jatka!

2021-03-04 11:34 cha
Robert Smoktunowicz, Hanna Lis
Autor: Zenon Zyburtowicz/East News Robert Smoktunowicz, Hanna Lis

Były mąż Hany Lis w natarciu! Niegdyś Robert Smoktunowicz zasiadał w senacie z ramienia Platformy Obywatelskiej. Dziś często nie jest mu już po drodze z obecną opozycją. Jednak tym razem nie dostało się wcale Borysowi Budce, czy Szymonowi Hołowni. Były mąż znanej dziennikarki na celownik wziął posła Krzysztofa Śmiszka, partnera Roberta Biedronia, który niesłychanie go rozsierdził. To, co było powodem tej furii może szokować.

Robert Smoktunowicz nie waha się przed ostrym wyrażaniem swego zdania w sprawie tego, co dzieje się na polskiej scenie politycznej. Były mąż Hanny Lis nie bierze jeńców. Obrywa się zarówno byłym kolegom z Wiejskiej, jak i innym politykom. Tym razem padło na Krzysztofa Śmiszka, który rozwścieczył byłego senatora. - Dlaczego zbanował mnie poseł Śmiszek (w odróżnieniu do swojego partnera) zrozumieć nie zdołam. Ani żebym specjalnie obserwował jego karierę, pisał lub kiedykolwiek komentował, bo polityk z niego żaden – wbił szpilę w posła Lewicy Robert Smoktunowicz. A potem było jeszcze ostrzej. Auć! - On ma jakiś klucz czy po prosto nie podobam mu się jako mężczyzna...? - przywalił partnerowi Roberta Biedronia. - Mecenasie idzie pan po tzw. "bandzie" – skomentował jego Tweet były poseł Kukiz’15 Tomasz Jaskóła. Biedroń ani Śmiszek nie odnieśli się jeszcze do tej zaczepki.

NIE PRZEGAP: Były mąż Hanny Lis brutalnie upokorzył Hołownię. W tle Olejnik. Ojoj!

Dramat prezydenta. Opozycja pożałowała pieniędzy, łańcucha nie będzie. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze